ارسال پیامک از دکل های ایرانسل BTS

همه امکانات

ارسال اس ام اس با استفاده از دکل های ایرانسل یا همان ارسال BTS یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی بهین پیام خواهد بود، که در بالابردن کارایی و بازدهی تبلیغاتی شما نقش چشمگیری خواهند داشت.

با استفاده از این قابلیت به راحتی خواهید توانست به تمامی کسانی که از منطقه مورد نظر شما طی 14 روز گذشته، عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

در ادامه به معرفی و چگونگی ثبت ارسال پیامک تبلیغاتی از دکل های ایرانسل خواهیم پرداخت و از مزایا و ویژگی های استفاده از آن نام خواهیم برد.

ارسال اس ام اس با استفاده از دکل های ایرانسل به چه صورت است؟

همان طور که در ابتدا گفته شد، این قابلیت امکان دسترسی به جامعه هدف با فیلتر های جذابی را برای شما امکان پذیر خواهد ساخت.

بر اساس این نوع ارسال، میتوانید به تمامی کسانی که طی 14 روز گذشته، از منطقه مورد نظر و پیشنهادی شما عبور کرده اند، اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید.

با انتخاب و وارد کردن منطقه ی پیشنهادی، تمامی دکل های ایرانسل موجود در محل، یا دکل هایی که آن منطقه را پوشش میدهند، درگیر شده، و به تمامی افراد پیامک ارسال میکنند.

البته توجه داشته باشید پیامک های تبلیغاتی آنتن BTS ایرانسل (دکل ایرانسل)، با سرشماره 9000 ارسال می شوند به همین دلیل امکان دریافت پاسخ از دریافت کنندگان پیامک وجود ندارد.
در صورتی که شما نیاز به دریافت پیامک دارید یا حتما باید پیامک ها از شماره اختصاصی ارسال شوند ، می توانید شماره ی خط اختصاصی 5000 خود را در متن پیامک درج نمایید.

مزایای استفاده از ارسال پیامک دکل ایرانسل BTS

قطعا شما هم تا به این لحظه متوجه مزایا و قابلیت های متنوع استفاده از پیامک دکل ایرانسل شده اید.

در ادامه به چند مورد از ویژگی های این ارسال میپردازیم که قطعا میتواند در برنامه های بازاریابی شما جای داشته باشد.

انتخاب هوشمند جامعه هدف

یعنی بدانید که برای چه کسانی ارسال میکنید !

انتخاب هدفمند و آگاهانه جامعه هدف با استفاده از فناوری های ارتباطی، را میتوان تعریف صحیحی از انتخاب هوشمند جامعه هدف دانست.

یکی از مزایای ارسال پیامک BTS این مورد است که شما تصمیم میگیرید که تبلیغاتی پیامکی شما توسط چه کسانی مشاهده شود.

بازدهی و کارایی بالا در تبلیغات پیامکی

یکی دیگر از مزایای استفاده از ارسال دکل های ایرانسل، بازدهی و کارایی قابل توجه این نوع ارسال پیامک است، چراکه این ارسال غالبا به شماره های فعالی که اخیرا فعالیت داشته و دکل ایرانسل اونها رو تشخیص داده، انجام میشود.

سامانه پیامکی بهین پیام، همراه و هم مسیر شما

پنل اس ام اس بهین پیام با سالها تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی و با ارائه آخرین نسخه های قابلیت های ارسال اس ام اس انبوه، در کنار شما خواهد تا تجربه دلپذیری از یک بازاریابی پیامکی مدرن داشته باشید.

پشتیبانی تلفنی از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین پشتیبانی آنلاین همه روزه حتی روز های تعطیل از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

021-77943413

بهار شریفی مهتاب امیدی مصطفی امیری نیکان امینی
مهتاب امیدی نیکان امینی
مهتاب امیدی

سلام . من مهتاب امیدی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود