نمایش محیط سامانه پیامکی

از طریق دموی سامانه می توانید به عنوان کاربر مهمان وارد پنل کاربری شوید و محیط سامانه را مشاهده و بررسی نمایید تا با اطمینان خاطر اقدام به ثبت نام در سامانه پیامکی بهین پیام کنید.

ویژگی های پنل کاربری سامانه پیامکی بهین پیام

بهین پیام با ارائه سامانه پیامک حرفه ای با محیط کاربری آسان،تجربه لذت بخشی از خدمات پیامکی را ایجاد می کند.
تمامی امکانات سامانه پیامکی بهین پیام از امکان ساده ارسال پیامک تا خدمات حرفه ای مربوط به برنامه نویسان به صورت رایگان در پنل کاربری تمامی کاربران فعال است.
همچنین خوشبختانه سایت ارسال پیامک بهین پیام به صورت ریسپانسیو طراحی شده است . این بدین معناست که کاربران می توانند با انواع مختلف دستگاه ، از قبیل لپ تپ و تپلت و موبایل ، به راحتی با سامانه پیامکی کار کنند و پیامک ارسال کنند .
برای بازدید از محیط سامانه می توانید وارد دموی سیستم شوید و به صورت کاملا آنلاین امکانات را بررسی و محیط سامانه پیامکی را مشاهده بفرمایید .

غزال رادمهر مهتاب امیدی مصطفی امیری نیکان امینی
مهتاب امیدی نیکان امینی
مهتاب امیدی

سلام . من مهتاب امیدی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود