آموزشی

تفاوت پنل پیامکی رایگان با سایر پنل ها

تفاوت تعرفه ها

پنل پیامکی رایگان سامانه پیامکی بهین پیام همواره یکی از نقاط قوت این مجموعه بوده که امروز قصد داریم تا این پنل را با پنل های یک ستاره و دو ستاره بررسی و مقایسه کنیم.

در ابتدا به تعریف کلی پنل و سامانه پیامکی، کارکرد ها و اهمیت آن و در نهایت تفاوت میان این سه پنل طلایی سامانه بهین پیام خواهیم پرداخت.

سامانه پیامکی چیست؟

پنل اس ام اس، بستر و درگاهی تحت وب بوده که قابلیت انتقال محتوای تبلیغاتی شما را در قالب پیامک تبلیغاتی دارا خواهد بود.

سامانه پیامکی بهین پیام به صورت کاملا responsive طراحی شده به گونه ای که در تمامی وسایل هوشمند از جمله تلفن همراه، رایانه شخصی، تبلت، تلوزیون هوشمند و… به راحتی قابل استفاده میباشد.

تنها کافیست با پر کردن 2 دقیقه ای فرم ثبت نام رایگان به جمع خانواده بهین پیام ملحق شوید و از تمامی امکانات بهره مند شوید.

کارکرد های پنل پیامکی

در ادامه به چند مورد از مواردی اشاره خواهیم کرد که اهمیت استفاده از پنل اس ام اس را برای فعالیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را بهتر معرفی خواهد کرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی به سراسر کشور

یکی از قابلیت هایی که با پیوستن به خانواده بهین پیام، به سادگی آب خوردن برای شما خواهد بود، ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به سراسر کشور خواهد بود.

ارسال پیامک به تمامی استان ها و شهرهای کشور با قابلیت های متنوع ارسال و همچنین امکان دریافت پیامک و آرشیو و بایگانی آنها برای بهبود عملکرد تبلیغاتیو اطلاع رسانی تنها یکی از امکانات پنل پیامکی شما خواهند بود.

برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی

یکی دیگر از قابلیت هایی که در اختیار تمامی کاربران قرار میگیرد، امکان برگزاری مسابقه و نظرسنجی هوشمند پیامکی در بهین پیام خواهد بود.

با انتخاب گزینه صحیح از بین گزینه های ارسالی، بعد از ارسال پاسخ صحیح از طرف مخاطبان خود، میتوانید از بین کسانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده اند، قرعه کشی کرده و فرد برنده را انتخاب کنید!

پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از صفحه مسابقه و نظرسنجی پیامکی دیدن فرمایید.

ارسال پیامک اطلاع رسانی

یکی دیگر از قابلیت هایی که پنل اس ام اس آن را برای شما مهیا میسازد، امکان اطلاع رسانی به تمامی افراد خواهد بود.

مراکز و موسساتی مثل دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، مدارس و… همگی از استفاده کنندگان دائمی این سرویس هستند.

ارسال پیامک هایی مثل؛ لینک جواب آزمایش، اطلاع رسانی از تغییر شیفت ها، ارسال فاکتور ها و … تنها نمونه ی کوچکی از اطلاع رسانی های پیامکی هستند.

پنل پایه با سایر پنل ها چه تفاوتی دارد؟

حالا که با اساس و پایه ی سامانه پیامکی و کارکرد ها و اهمیت آن در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی آشنا شدید، اکنون زمان آن است تا به سوالی که در عنوان این مقاله به آن اشاره کردیم بپردازیم.

آیا پنل پایه با پنل یک ستاره و دو ستاره تفاوت دارد؟

خیر!

پنل پایه، یک ستاره و دو ستاره به لحاظ امکانات، پشتیبانی و سایر قابلیت ها هیچ تفاوتی ندارند.

تنها وجه تمایز میان این سه پنل در تعرفه پیامکی آنها وجود دارد؛ به این ترتیب:

تعرفه پایه

هزینه اولیه ای پرداخت نخواهید کرد و به صورت کاملا رایگان به تمامی قابلیت ها دسترسی خواهید داشت که در این پنل، بهای هر پیامک 65 تومان در نظر گرفته است.

تعرفه یکستاره

در این تعرفه با پرداخت هزینه اولیه 299 هزار تومان بهای هر پیامک کاهش یافته و به مبلغ 49 تومان میرسد.

این تعرفه نیازمند تمدید سالیانه بوده و تا 30 روز قبل از تاریخ انقضا میتوانید با 50% تخفیف نسب به قیمت روز، اقدام به تمدید پنل خود کنید.

تعرفه دو ستاره

فعال سازی این تعرفه با پرداخت هزینه ی اولیه 499 هزار تومان و کاهش بهای هر پیامک همراه است.

در صورت خرید کمتر از 500 هزار پیامک، بهای هر پیامک 43 تومان و در صورت خرید بیشتر از 500 هزار پیامک، بهای هر پیامک 39 تومان در نظر گرفته میشود.

پنل دو ستاره هم مانند یک ستاره نیازمند تمدید سالیانه بوده و تا 30 روز قبل از تاریخ انقضا میتوانید با 50% تخفیف نسب به قیمت روز، اقدام به تمدید پنل خود کنید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی بهین پیام، همراه و هم مسیر شما

پنل اس ام اس بهین پیام با سالها تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی در کنار شما خواهد بود تا تجربه لذت بخشی از ارسال های تبلیغاتی را داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده بهین پیام از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همین طور تیم پشتیبانی آنلاین همه روزه، حتی روز های تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

5/5 (1 نظر)
با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

غزال رادمهر هاله کرامتی مصطفی امیری محسن حسامی فر
هاله کرامتی محسن حسامی فر
هاله کرامتی

سلام . من هاله کرامتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود