بازاریابی بلاگ حفظ مشتری

برای جذب مشتری دعوتنامه ارسال کنید

فروشگاه پوشاک الماس شما را دعوت به خرید جدیدترین محصولات فروشگاه با 20 درصد تخفیف می کند!
متن فوق را هفته پیش به صورت پیامک دریافت کرده بودم که چند نکته مهم بازاریابی در آن قابل توجه است که قصد توضیح آن ها را داریم.
در نگاه اول با یک پیامک تبلیغاتی ساده برخورد می کنید که با هدف بازاریابی ارسال شده است.اما این پیامک حاوی نکاتی است که توانسته جذابیت بیشتری برای جذب مشتری داشته باشد که مهم ترین آن ها را در این مطلب توضیح می دهیم.
نکته اول استفاده از کلمه دعوت در متن پیامک است.در فرهنگ ایرانیان دعوت یک کار پسندیده و قابل احترام است و هنگامی که شما از کلمه دعوت برای مراجعه افراد به فروشگاه استفاده می کنید،احساس مثبت و قابل احترامی را ایجاد خواهید کرد.با ایجاد این حس مثبت در مشتری علاقه ی بیشتری برای خرید از شما به دست می آید.
نکته بعدی به کار بردن عبارت جدیدترین محصولات است.ممکن است فردی قبلا به فروشگاه شما مراجعه و خرید کرده باشد ولی اکنون با دریافت یک دعوتنامه ساده تمایلی به بازدید مجدد از فروشگاهتان پیدا نکند مگر اینکه از رسیدن محصولات جدید مطلع شود.باید توجه داشت که اگر فردی در گذشته از شما خرید کرده باشد به این معنی است که به شما اعتماد دارد و با احتمال بیشتری نیز از محصولات جدید شما خرید می کند.
نکته بسیار مهم دیگری که در متن این پیامک قابل توجه است در نظر گرفتن تخفیف می باشد.اگر مشتری احساس کند با این تخفیف کالا را با قیمت مناسب تری نسبت به سایر فروشگاه ها خریداری می کند،با اعتماد بیشتری به فروشگاه شما مراجعه خواهد کرد.تخفیف دادن نوعی بازاریابی محسوب می شود که با استفاده صحیح از آن می توان مشتریان بیشتری را جذب کرد.
شما نیز با بکار گیری این نکات در نگارش متن پیامک هایتان می توانید جذابیت بیشتری به تبلیغات خود دهید.
جهت ارسال پیامک تبلیغاتی باید در پنل اس ام اس عضویت داشته باشید.اگر هنوز عضو بهین پیام نشده اید می توانید با ثبت نام رایگان اقدام به ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی نمایید.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگین پارسامهر بیتا فرهمند مصطفی امیری محسن حسامی فر
بیتا فرهمند

سلام . من بیتا فرهمند هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین