صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

ارتباط بی‌سیم Wi-Fi درiOS 6

این موضوع که یک تلفن هوشمند و یا سیستم‌عامل جدید پس از انتشار، دچار مشکلات فنی کوچک و بزرگ شود، مورد تازه‌ای نیست. قبلا نیز موارد مشابهی در رابطه با شبکه بی‌سیم wi-fi در سری one اچ تی سی یا مشکل سیستم gps در تبلت‌های اسوس را مشاهده کرده بودید، اما زمانی که شرکت تولیدکننده تنها یک محصول در بازار دارد، تا حدی این مشکل بزرگتر جلوه می‌کند، چرا که اگر آن را زودتر حل ننماید بخش بزرگی از مشتریان از دست او ناراضی خواهند شد. بر اساس موارد و تجاربی که کاربران اپل در انجمن‌ و وب‌سایت‌های مختلف گزارش کرده‌اند، ios 6 در اتصال wi-fi آنگونه که شایسته است، عمل نمی‌کند.

این اولین بار نیست که یک سیستم عامل اپل مشکل wifi داشته است. اما مشکل اینجاست که سیستم‌عامل‌های جدید اپل بر خلاف اندورید به سرعت در میان کاربران منتشر می‌شود و بخش عمده‌ای از مشتریان سریعا دستگاه خود را به نسخه جدید بروزرسانی می‌کنند. در حال حاضر 60 درصد کاربران آیفون و 40 درصد از کاربران آیپد، ابزارهای خود را به این سیستم عامل بروز کرده‌اند.

این موضوع به معنای آن است که میلیون‌ها نفر در حال حاضر از سیستم عامل ios 6 استفاده می‌کنند و اگر این مشکل برطرف نشود، مسائل بزرگتری پیش روی اپل قرار می‌گیرد.

تعداد گزارشات و شکایات کاربران بسیار زیاد بوده است، به طوری که در بحثی که در انجمن پشتیبانی اپل ایجاد شده، جمعا نزدیک به 150 صفحه نظر ارسال شده است.

منبع:زومیت

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: