صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف

یکی از امکانات کاربردی سامانه پیامک بهین پیام،انتخاب مخاطبان به تفکیک مشاغل و اصناف سراسر کشور است.در واقع پیامک به افرادی با شغل مورد نظر ارسال می شود.در انتخاب مخاطبان علاوه بر شغل و صنف،می توانید استان،شهر و جنسیت افراد را به طور همزمان مشخص نمایید.
با این امکان می توانید هدف گیری مناسب برای تبلیغ کالا و خدمات خود داشته باشید تا پیامک شما دقیقا به دست افرادی برسد که نیاز به آن دارند.

راهنمای استفاده از ارسال مشاغل و اصناف
برای ارسال مشاغل در پنل کاربری بر روی منوی ارسال مشاغل و اصناف و سپس گزینه ارسال جدید کلیک کنید.در این صفحه بعد از نوشتن متن پیامک و انتخاب ارسال کننده پیام و زمان ارسال،وارد مرحله بعد می شوید.در این صفحه لیست مشاغل و اصناف مختلف در 16 گروه شامل آموزش،ارتباطات،املاک،بازار کار و سرمایه،بازرگانی،حراجی،خدمات،خدمات ساختمانی،خدمات مسافرتی،پزشکی،صنعت،کامپیوتر،کشاورزی و دامداری،لوازم،وسایل نقلیه و سایر گروه ها را مشاهده می کنید.با انتخاب هر یک از این گروه ها ده ها شغل و صنف مرتبط به همراه تعداد شماره های موجود نمایش داده می شود.
پس از انتخاب مشاغل مورد نظر بر روی دکمه دریافت تعداد کلیک کنید و سپس تفکیک های استان،شهر و جنسیت را اعمال نمایید و گزینه افزودن به لیست را کلیک کنید.در مرحله بعد ارسال ثبت شده را تایید می کنید تا پیامک ها ارسال شود.

هزینه استفاده از ارسال مشاغل و اصناف
این امکان نیز مانند تمامی امکانات پنل اس ام اس بهین پیام به صورت رایگان در پنل کاربری در دسترس است.کابران فقط هزینه شارژ پیامک به تعداد مورد نیاز برای ارسال پیامک را می پردازند و هیچ هزینه اضافی دیگری پرداخت نمی شود.

جهت ثبت نام فوری و رایگان در بهین پیام،عدد 333 را به شماره 50002060 پیامک نمایید
کارشناسان شرکت آماده پاسخ گویی می باشند:
01135102010(10 خط)