صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

چطور پیامک تبلیغاتی موثر ارسال کنیم

 <در دنیای امروز با وجود روش های تبلیغاتی نوین، دیگر کمتر کسی از راهکار های قدیمی برای معرفی شغل خود استفاده می کند. پیام رسان بر روی گوشی ها از همان ابتدا وجود داشت و رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی این نرم افزار هم از قابلیت های گسترده تری برخوردار شد.

استفاده از بازاریابی به کمک ارسال پیامک تبلیغاتی علاوه بر جذب میزان بالای مخاطب، سبب صرفه جویی در وقت و هزینه افراد آگهی دهنده می شود. البته در استفاده از سامانه پیامکی باید به نکاتی که در ادامه به آن می پردازیم توجه کنید.
نکات مهمی که در ارسال پیامک های تبلیغاتی باید به آن توجه کنید
هر چند ارسال پیامک تبلیغاتی به نظر کار ساده ای میاید، اما توجه نکردن به نکات ریزی در نگارش و ارسال آن نه تنها سبب عدم جذب مخاطب به اندازه کافی می شود، بلکه می تواند در عدم پیشرفت کار شما نیز تاثیر گذار باشد.
پس برای این که بتوانید مخاطبان زیادی را به وسیله سامانه پیامکی جذب کنید نکات زیر را رعایت کنید
• به کار بردن جملات کوتاه در پیام متنی
امروزه افراد قبل خواندن هر متنی با نگاه اجمالی به اندازه آن، تصمیم به خوندن یا نخوندن متن میگیرند. پس کمتر کسی پیدا می شود که متن های طولانی و بلند را برای خواندن انتخاب کند.
پیش از ارسال یک آگهی باید به جملات آگاهی کافی داشته باشید، جملاتی که در متن خود به کار می برید نه باید خیلی کوتاه و بدون معنی باشد، نه آنقدر بلند که مخاطب احساس کند داستان می خواند. شما با استفاده کردن از جمله هایی کوتاه اما تاثیر گذار می توانید با اضافه کردن مخاطبان زیادی سبب پیشرفت کار خود شوید.
• قرار دادن مشخصات دقیق در آگهی
بدون شک دیدن آگهی هایی بدون نام و نشانی و مشخصات دقیق از اتفاقاتی است که خیلی از ما ها با آن برخورد داشتیم. پیام هایی بدون آدرس دقیق حتی بدون هیچ شماره تلفن مشخصی. درج مشخصاتی از قبیل آدرس یا شماره تلفنی دقیق در ارسال پیامک تبلیغاتی از ملزوماتی است که فرد آگهی دهنده باید به آن توجه کند؛ تا در صورت رضایت مشتری بتواند به شما مراجعه کند. در صورتی که در پیامک تبلیغاتی خود از این قبیل مشخصات استفاده نکنید، مخاطب بدون هیچ توجهی پیام ارسالی را پاک کرده و هرگز دنبال آن را هم نمیگیرد.
مشخصاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و حتی نشانی صفحات مجازی برای بالا بردن میزان بازدید از محصولات و..در پیامک تبلیغاتی شما حتما باید درج شود.
• استفاده از پیامک هایی مرتبط با حرفه خود
گسترده تر شدن میزان قابلیت های پیام رسان ها سبب شده افراد بتوانند از سامانه پیامکی در ارتباط با حرفه خود برای عموم مردم استفاده کنند.
شما با در نظر گرفتن مواردی مثل گروه های سنی، شغل افراد، منطقه سکونت و جنسیت افراد در ارسال پیامک تبلیغاتی، این پیام را برای افر اد مورد نظر و مرتبط با حیطه کاری خود بفرستید و از طرفی سبب صرفه جویی در میزان هزینه ها شوید.
برای مثال اگر در کارهای ساخت و ساز مشغول هستید، می توانید آگهی مورد نظر را فقط برای افرادی که در حیطه کاری شما فعالیت می کنند انتخاب و پیام مورد نظر را برای آن ها بفرستید.
• به کار بردن عباراتی وسوسه انگیز
افزون بر داشتن آگاهی نسبت به متن پیامک تبلیغاتی، شما ملزوم به استفاده از کلماتی جهت تشویق مخاطب به جذب او به سمت حرفه خود هستید. برای مثال یکی از شگرد های جذب مخاطب می تواند، صحبت راجب تخفیف و پیشنهاد های حراجی باشد.
البته از یاد نبرید که استفاده از کلمات ترغیب کننده باید متناسب با محصول شما باشد، یعنی فقط زمانی از این عبارات وسوسه انگیز استفاده کنید که واقعا وجود داشته باشند و فقط جنبه سرگرمی و وعده های دروغین نباشد.
برای مثال اگر شما در متن آگهی خود از تخفیف کفش مشکی نام برده اید حتما باید آن محصول با همان میزان تخفیف را داشته باشید تا علاوه بر جلب اعتماد مخاطب، در صورتی که پیامی از شما مشاهده کرد مجدد با اشتیاق بیشتری جهت خرید به شما مراجعه کند.