صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

ارسال پیامک انبوه چه کاربردی دارد؟

ارسال پیامک انبوه،امکان ارسال همزمان پیامک به تعداد نامحدودی از مخاطبان را به صورت یکجا فراهم می کند.در ادامه به کاربرد این امکان می پردازیم.
دو کاربرد رایج پیامک انبوه ،اطلاع رسانی و تبلیغات است.
برای اطلاع رسانی،معمولا کاربران لیستی از شماره تلفن مخاطبان را از قبل تهیه می کنند و در زمان هایی که نیاز به اطلاع رسانی باشد،به صورت گروهی پیامک ارسال می کنند.برای مثال برای اطلاع رسانی جلسات و مراسم می توان از این امکان استفاده کرد.
کاربرد رایج دیگر برای ارسال پیامک تبلیغاتی است.کاربران،یک پیامک تبلیغاتی را به صورت انبوه به تعداد زیادی از مخاطبان با یک بار ثبت ارسال می کنند.
علاوه بر موارد فوق هر کاربر می تواند طبق نیاز خود از ارسال پیامک انبوه استفاده های مختلفی داشته باشد.

چگونه می توانیم پیامک انبوه ارسال کنیم؟
قبل از هر کاری باید در یک پنل اس ام اس عضو شوید.برای این کار کافی است به صورت رایگان در بهین پیام عضو شوید.بهین پیام،پنل اس ام اس حرفه ای با محیط کاربری آسان را به صورت رایگان ارائه می دهد. برای ارسال پیامک انبوه می توانید از امکانات مختلف سامانه استفاده کنید.اگر لیست شماره تلفن ها را از قبل داشته باشید می توانید از امکان ارسال گروهی در منوی ارسال تکی و گروهی استفاده کنید.برای وارد سازی شماره تلفن ها می توانید از قبل یک دفترچه تلفن بسازید و آن را انتخاب کنید و یا مستقیما شماره ها را در قسمت مربوطه در ارسال گروهی وارد نمایید.دفترچه تلفن این امکان را می دهد تا در زمان نیاز تنها با انتخاب نام دفترچه،به مخاطبان پیامک ارسال کنید.
همچنین بانک های شماره تلفن به صورت منطقه ای،سن و جنسیت،مشاغل و اصناف،آنتن ایرانسل و... در سامانه برای ارسال پیامک در دسترس می باشد.با کمک این بانک ها بدون نیاز به داشتن شماره تلفن می توانید با انتخاب منطقه یا سن و جنسیت و... مخاطبان پیامک ارسال کنید.این بانک ها به صورت منو در پنل کاربری در دسترس است.علاوه بر ارسال پیامک،امکانات کاربردی دیگری درسامانه قابل استفاده است که پیشنهاد می کنیم با ثبت نام رایگان و ورود به پنل از آن ها استفاده نمایید.

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت می توانید از طریق شماره های زیر در تماس باشید:
01135102010 (10خط)