صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

چگونه بازدهی تبلیغات پیامکی را افزایش دهیم؟

پیامک تبلیغاتی یک روش تبلیغاتی بهینه محسوب می شود که می توان با کمی دقت، حداکثر بازدهی را از آن بدست آورد. در ادامه به آموزش گام به گام ارسال پیامک تبلیغاتی با بازدهی بهینه می پردازیم.
قبل از هر موضوعی باید بدانید در این روش، متن تبلیغاتی به صورت پیامک به تعداد زیادی از افراد ارسال می شود.

قدم اول نگارش متن پیامک است.متن پیامک بر اساس هدف تبلیغاتی شما نوشته می شود.می توانید اقدام به معرفی فروشگاه یا کالا نمایید و یا یک مرکز آموزشی، تولیدی یا هر کسب و کار دیگری را در متن پیامک معرفی نمایید.
جذابیت متن پیامک تاثیر زیادی در بازدهی تبلیغات دارد.براساس زمینه تبلیغاتی شما می توان نوع متن را نگارش کرد.برای مثال گاهی پیامک با مضمون دوستانه و گاهی با محتوای رسمی می تواند خواننده را وادار به تمرکز بیشتری روی متن پیامک نماید.
اگر هدف از تبلیغات افزایش فروش است، پیشنهاد های تخفیفی تاثیر شگفت انگیزی در جلب توجه مخاطب دارد.

قدم بعدی انتخاب مخاطبانی است که پیامک به آن ها ارسال می شود.ممکن است از قبل شماره هایی را جمع آوری کرده و قصد ارسال پیامک به آن ها را داشته باشید.در این صورت امکان ارسال پیامک گروهی در سامانه فعال است که در آن امکان وارد کردن شماره ها برای ارسال پیامک وجود دارد.گروه دیگری از افراد شماره ی مشخصی برای ارسال ندارند که می توانند از بانک های اطلاعاتی شماره همراه موجود در سامانه پیامک استفاه نمایند.در بهین پیام بانک های اطلاعاتی کاملی به تفکیک شهر و استان،پیش شماره تلفن همراه،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،نوع سیمکارت و ... در دسترس است.برای مثال می توانید مشخص نمایید پیامک شما به آقایان با سن 25 سال در یک محدوده مشخص از شهر مورد نظر شما که سیم کارت های دائمی همراه اول دارند ارسال شود.

در قدم بعدی باید به زمانبندی مناسب ارسال پیامک دقت شود.در هنگام ثبت ارسال می توانید مشخص نمایید که پیامک در چه زمانی ارسال شود.زمانبندی مناسب بستگی به نوع تبلیغ  شما دارد که لازم است به آن توجه نمایید.

با رعایت موارد فوق می توانید حداکثر بازدهی تبلیغات پیامکی را بدست آورید.
جهت دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.