صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

تبدیل هزینه تبلیغات به سرمایه گذاری

موفقیت در کسب و کار بدون یک برنامه بازاریابی مناسب،امکان پذیر نیست.گام اول در بازاریابی نیز تبلیغات است.بسیاری از افراد هزینه زیادی برای شروع یک کسب و کار صرف می کنند اما در مرحله تبلیغات به فکر صرفه جویی در هزینه ها می افتند.شاید این تفکر اشتباه به دلیل عدم انتخاب روش صحیح تبلیغاتی باشد.اگر روش مناسبی برای تبلیغ استفاده نکنید ممکن است علاوه بر صرف هزینه زیاد،بازدهی مناسبی نیز دریافت نکنید.اما اگر در انتخاب روش آن دقت نمایید،هزینه تبلیغ را به یک سرمایه گذاری مناسب در کارتان تبدیل کرده اید.

انتخاب روش مناسب بازاریابی

در اولین قدم باید جامعه هدف را مشخص نمایید.بدین صورت که مشخص نمایید دقیقا چه کسانی باید از آگهی شما مطلع شوند.

سپس باید مطمئن شوید که آگهی شما مورد توجه این افراد قرار می گیرد.

انتخاب جامعه هدف مناسب به کمک بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی یکی از رایج ترین روش هایی است که می تواند هزینه تبلیغ شما را تبدیل به یک سرمایه گذاری سود آور کند.

در این روش یک متن تبلیغاتی را به افراد مورد نظر خود پیامک می کنید.مزیت مهم این روش این است که با توجه به بانک های اطلاعاتی موجود در سامانه پیامکی دقیقا پیامک ها به افرادی ارسال می شود که خودتان می خواهید.برای مثال مشخص می کنید پیامک به آقایان با سن مشخص در منطقه مشخصی از شهر مورد نظرتان ارسال  شود.

با این انتخاب بهینه هزینه کرده اید و آگهی را تنها به دست افرادی رسانده اید که لازم است.

موضوع مهم دیگر این است که پیامک ها با احتمال نزدیک به صد درصد توسط افراد خوانده می شود و می توانید مطمئن باشید که آگهی مورد توجه قرار گرفته است.

علاوه بر موارد فوق امکانات فراوان دیگری نیز وجود دارد که با ثبت نام در سامانه پیامکی بهین پیام می توانید از آن ها مطلع شوید و استفاده نمایید.

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت می توانید از طریق شماره های زیر در تماس باشید :

01135102010 (10خط)