صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

5 مزیت استفاده از سامانه پیامکی

در حالی که برندهای کوچک و بزرگ به دنبال جذب هرچه بیشتر مشتری هستند، پیامک تبلیغاتی به یک راهکار مؤثر بازاریابی برای آن ها تبدیل گردیده است. با این حال همچنان عده ای بر این باورند که بازاریابی پیامکی نمی تواند تأثیرگذار باشد.به همین دلیل در ادامه دلایلی برای اثبات تأثیرگزاری پیامک تبلیغاتی و میزان بازدهی آن به نسبت سایر راهکارهای تبلیغاتی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

برخی از کسب و کارها به اشتباه معتقدند که استفاده از بازاریابی موبایلی نیاز به سرمایه گذاری سنگین در برنامه ها دارد و اجازه ارتباط شخصی و هدفمند را نمی دهد و همچنین فاقد تجزیه و تحلیل قوی برای پشتیبانی از بازگشت سرمایه است. واقعیت این است که دسترسی به ارتباطات تلفن همراه بسیار آسان تر از چیزی است که به نظر می رسد. درواقع دسترسی به مصرف کنندگان تلفن همراه (چه هوشمند و چه معمولی) می تواند به سادگی ارسال اس ام اس متنی شخصی و هدفمند باشد. ابزاری برای ارسال پیام کوتاه دو طرفه بین یک شرکت و کاربران تلفن همراه وجود دارد که به سادگی این دسترسی را برای کسب و کارها فراهم می کند.


پیامک تبلیغاتی؛ راه ارتباطی مستقیم و فوری

ارسال اس ام اس یکی از فوری ترین راه های ارتباطی موجود است که می توان از آن برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد. پیامک تبلیغاتی با نرخ خوانده شدن 98% درصد تنها در 15 دقیقه ابتدایی، این اطمینان را به مدیران کسب و کارها می دهد که پیام های مهم شما تقریباً فوراً خوانده می شوند. 45% از تبلیغات های پیامکی، بازدهی سرمایه گذاری موفقیت آمیزی را ایجاد می کنند که در صورت ترکیب با سایر راهکارهای معروف تبلیغاتی مانند ایمیل و رسانه های اجتماعی این میزان به بیش از 50% افزایش پیدا می کند.


تقویت سایر روش های تبلیغاتی

هرچند که پیامک تبلیغاتی می تواند به عنوان یک کانال تبلیغات مستقل مورد استفاده قرار گیرد اما ارسال اس ام اس در ترکیب با کانال های دیگر بازاریابی نیز به خوبی کار می کند توانایی تقویت و پشتیبانی سایر رسانه های بازاریابی مانند شبکه های اجتماعی و ایمیل را دارد.

به طور کلی استفاده از سامانه پیامک برای مشاغل آنلاین می تواند یکی از بهترین راه های تبلیغاتی باشد. ارسال لینک از طریق اس ام اس به مخاطبان این امکان را می دهد تا در هر زمان بتوانند به صورت مستقیم و با یک کلیک به صفحه و یا سایت شما وارد شوند. در مجموع می توان از سامانه پیامک در کنار سایر روش های تبلیغاتی استفاده کرد و به میزان بازدهی آن ها افزود.


دریافت بازخورد و نظرسنجی پیامکی

ارسال اس ام اس یک راهکار عالی برای دریافت بازخورد از مشتریان شما از طریق نظرسنجی است. تحقیقات نشان می دهد که به طور متوسط 31% از مصرف کنندگان از طریق پیامک یه یک نظرسنجی پاسخ می دهند که میانگین زمان پاسخگویی کاربران در این موضوع حدود 5 دقیقه است. یعنی شما می توانید در مدت زمان کوتاهی از طریق نظرسنجی پیامکی نتایج خوبی کسب کنید.


افزایش تعامل با مشتری

سامانه پیامک می تواند به عنوان راهی برای تقویت تعامل برند شما با مشتریان در کل چرخه عمر مشتری به شمار بیاید. کسب و کارها باید به یاد داشته باشند که نوع محتوایی که ارسال می کنند را تغییر دهند. مشتریان برای به روزرسانی ها و اخبار جدید مربوط به تحولات برندهای مورد علاقه شان، ارزش قائل هستند. پس بهتر است این اطلاعات به جای ایمیل، به صورت خلاصه و مفید و از طریق پیامک تبلیغاتی ارائه شوند تا دسترسی ساده تری داشته باشند.


قابلیت مدیریت و گزارش گیری

داده های موجود در سامانه پیامک، گزارش های ارسال و مسائلی از این دست به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در پایان دوره ی تبلیغات خود، به راحتی میزان عملکرد را بسنجید، نکات قوت و ضعف خود را بررسی کنید و برای تبلیغات های آتی خود برنامه ریزی کنید. در هیچ یک از روش های تبلیغاتی شما نمی توانید گزارش از تعداد مخاطبانی که برای آن ها هزینه کرده اید را مشاهده کنید و در مقایسه با تأثیرات آن بر درآمد و فروش شما، بتوانید ازدهی تبلیغات خود را با آمار و ارقام مورد بررسی قرار دهید. اما سامانه پیامک به راحتی این آمار و ارقام را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ما در سامانه پیامکیِ بهین پیام ، با استفاده از دانش فنی و پشتیبانی مجرب تضمین می دهیم که شما در رسیدن به اهداف کسب و کارتان به بهترین نحو ممکن یاری دهیم، بیش از 280000 کاربر حقیقی و حقوقی فعال، گواه این ادعا می باشد.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :

01135102010 (10خط)

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: