صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

اسرار موفقیت چشمگیر بازاریابی پیامکی

امروزه با دسترسی اقشار مختلف مردم جامعه به گوشی تلفن همراه، محبوبیت بازاریابی پیامکی دائماً در حال افزایش است. به این صورت که تقاضا برای تبلیغات از طریق ارسال پیامک انبوه به ویژه از طرف تجارت های الکترونیکی روز به روز در حال افزایش است. این در حالی است که پس از گذشت سال ها از معرفی ایمیل به عنوان یک کانال بازاریابی، هنوز تبدیل به یک گزینه ی محبوب برای تبلیغات کسب و کارها نگردیده است. نرخ پایین باز شدن، احتمال اسپم شدن و مشکلاتی از این دست باعث شد تا همچنان ایمیل انتخاب مطلوب مشاغل برای بازاریابی نباشد.

چرا ارسال پیامک انبوه

طبق آمارهای ارائه شده از طرف سازمان مخابرات کل کشور، آمار باز شدن و خوانده شدن پیام کوتاه بیش از 98% است. این در حالی است که ایمیل به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بازخوردی برابر با 30% دارد. این میزان برای بازاریابی از طریق شبکه های مجازی به مراتب کمتر از این مقادیر است. در نتیجه می توان اولین دلیل محبوبیت بازاریابی پیامکی را بازدهی بالای این روی تبلیغاتی دانست.

ارسال پیامک تبلیغاتی شما هنگام تبلیغات وسیع به کمک کاربران می آید. پیامک انبوه فقط یک راهکار تبلیغاتی برای مشاغل کوچک نیست، بلکه وجود سامانه های متعدد ارسال پیام کوتاه نشان دهنده ی این موضوع است که مشاغل بزرگ نیز رو به استفاده از پیامک تبلیغاتی آورده اند. در مقابل از دید مخاطبان نیز اعتماد به اس ام اس تبلیغاتی بسیار آسان تر اعتماد به تماس ها، تبلیغات های محیطی مانند تراکت و ایمیل های تبلیغاتی است.

روش های مختلفی برای استفاده از پنل اس ام اس وجود دارد که فارغ از وسعت می تواند باعث پیشرفت و توسعه کسب و کار گردد. تهیه یک بانک اطلاعاتی کامل از مشتریان شامل نام، اطلاعات و شماره تماس آن ها می تواند سامانه پیامک را به یک پل ارتباطی مؤثر بین هر کسب و کاری با مشتریانش تبدیل کند. پیامک تبلیغاتی می تواند شامل کدهای تخفیفی و دعوتنامه استفاده از شرایط فروش ویژه ی خاص که فرصت خرید بهتری را به مشتریان می دهد باشد. علاوه بر این با استفاده از پنل اس ام اس می توان به راحتی بازخورد تبلیغات و میزان وفاداری مشتریان را نیز اعتبارسنجی نمود.

بهینه سازی کمپین بازاریابی پیامکی

هرچند که بازاریابی پیامکی نیاز به دانش و مهارت خاصی ندارد، اما استفاده از تجربیات کارشناسان این امر و برندهای بزرگ می تواند تا حد زیادی تأثیرگذاری تبلیغات شما را افزایش دهد. به همین دلیل در ادامه به برخی از بهترین راهکارها برای استفاده بهینه از پنل اس ام اس اشاره خواهیم کرد.

یک دفترچه تلفن ایجاد کنید

امروزه با وجود روش های مختلف تبلیغاتی، همچنان برای کسب و کارها بمباران شماره تلفن ها با پیامک تبلغیاتی به عنوان یک روش وسوسه برانگیز شناخته می شود. این ممکن است راهی عالی برای دسترسی به مخاطبان بیشتر باشد. اما شانس شما را برای ارسال پیامک به مشتریان اشتباه افزایش می دهد و می تواند هزینه ی تبلیغات شما را نیز بیشتر کند. بنابراین در مرحله ی اول لیستی از شماره تلفن مشتریانتان داشته باشید. در این صورت می توانید محصولات و خدمات جدید خود را به آن ها معرفی کنید، برایشان کد تخفیف ارسال کنید و به طور ارتباط خود را با آن ها حفظ کنید.

به مشتریان انگیزه ی خرید بدهید

پیامک تبلیغاتی شما زمانی که انگیزه برای مشتریان شما ایجاد کند بسیار موفق تر خواهد بود. اگر مشتری پیامکی دریافت کند که عیچ ارزشی برای او ندارد، سریعاً شما را به لیست سیاه شماره های خود انتقال می دهد. پس با ارسال پیامک با محتوای مناسب از اتلاف هزینه ی خود و وقت مشتری خودداری کنید.

برای مخاطبان خود ارزش قائل شوید

یکی از امکانات مناسب سامانه پیامکی، قابلیت ساخت لیست سیاه شخصی است. شما می توانید به مخاطبان این امکان را بدهید تا در صورتی که به پیامک های تبلیغاتی شما نیازی ندارند، از دریافت آن ها انصراف دهند. در این صورت هم کنترل بیشتری روی تبلیغات خود خواهید داشت و هم با احترام به حقوق مخاطب، کیفیت و شخصیت برند خود را افزایش می دهید.

بازاریابی پیامکی اختصاصی انجام دهید

برای جلب توجه واقعی مشتری، باید سعی کنید تا آن جا که ممکن است متن پیامک تبلیغاتی شما منحصر به فرد باشد. مشتریان خود را با احترام با نام خودشان خطاب کنید، این بسیار جذاب تر این است که آن ها را "مشتری" خطاب کنید. پیامک در ابتدا به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان مورد استفاده قرار می گرفت. شخصی سازی پیام ها به شما کمک می کند که این اصل را تا حدودی حفظ نمایید و ارتباط صمیمانه تری با مخاطبانتان برقرار کنید.

ما در سامانه پیامکیِ بهین پیام ، با استفاده از دانش فنی و پشتیبانی مجرب تضمین می دهیم که شما در رسیدن به اهداف کسب و کارتان به بهترین نحو ممکن یاری دهیم، بیش از 280000 کاربر حقیقی و حقوقی فعال، گواه این ادعا می باشد.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :

01135102010 (10خط)