صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

پنل اس ام اس تهران؛ ارسال پیامک تبلیغاتی در استان تهران

استفاده از سامانه پیامکی به منظور ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به یکی از اساسی ترین راهکارهای معرفی کسب و کار تبدیل شده است. همانطور که می دانید رقابت بین کسب و کارها در شهرهای بزرگ بسیار بیشتر و پیچیده تر است، همین موضوع اهمیت تبلیغات را برای مشاغل اینگونه شهرها دو چندان می کند. لذا، در همین راستا قصد داریم تا امروز کاربردها و ترفندهای استفاده از پنل اس ام اس برای کسب و کارهای تهران بزرگ را مورد بررسی قرار دهیم. اما قبل از آن بهتر است تا یک مرور آماری بر استان و شهرهایش داشته باشیم.

استان تهران جمعیتی بالغ بر 13 میلیون نفر را در مساحت 12981 کیلومتر مربعی خود جای داده است که این مقدار نزدیک به 16 درصد از جمعیت کل کشور را شامل می شود. طبق آمارها حدود نیم میلیون واحد صنفی در این استان مشغول به کار هستند اما به گفته ی سازمان اصناف کشور، همچنان تقاضا برای دریافت مجوز کسب وجود دارد. در مقابل در میان مشاغل مختلف درخواست ابطال جواز کسب نیز به چشم می خورد. به همین دلیل امروز بررسی خواهیم کرد که چه مواردی باعث وقوع این اتفاقات در این استان بزرگ خواهد شد و چگونه می توان با تبلیغات سبب رونق شغل و افزایش درآمد گردید؟

هرکه بامش بیش، برفش بیشتر

ارسال پیامک تبلیغاتی در استان تهران نیاز به استمرار و پیاده سازی در وسعت بیشتری دارد. فراموش نکنید که جمعیت بیشتر جامعه ی آماری بیشتری از مخاطبان برای شما فراهم می کند، که همین موضوع قطعاً سبب افزایش تعداد مخاطبان هدف و در نهایت مشتریان خواهد شد. در نتیجه اگر تعداد مشتری بیشتری می خواهید، باید پیامک بیشتری ارسال کنید و این کار را نیز در دفعات بیشتری صورت دهید.

استفاده از همه ی امکانات سامانه پیامکی

قابلیت های متنوعی در پنل اس ام اس برای کاربران فراهم شده که استفاده از آن ها همیشه توسط کارشناسان توصیه شده است. در استان تهران و به طور کل شهرهای پر جمعیت اهمیت استفاده همه ی امکانات به مراتب بیشتر است. چرا که طیف های گسترده ی مردم و تراکم جمعیت در مناطق شهری، باعث می شود تا انواع ارسال پیامک تبلیغاتی برای رسیدن به نتیجه مورد نیاز قرار گیرد.

ارسال منطقه ای در تهران

ارسال منطقه ای همیشه یکی از محبوب ترین امکانات پنل اس ام اس بوده و این قابلیت در تهران کاربرد بیشتری خواهد داشت. چرا که تراکم جمعیت در مناطق مختلف درواقع تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را در بر خواهد داشت که تبلیغات قطعاً تأثیر بسزایی در جذب آن ها خواهد گذاشت. علاوه بر این ترافیک و زمان بر بودن رفت و آمد در شهرهای بزرگ باعث می شود تا مردم سعی بر برطرف کردن نیازها در محدوده و منطقه ی محل زندگیشان داشته باشند. در ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ی کاربران می توانند مخاطبان خود را به تفکیک شهر و استان، کد پستی و پیش شماره انتخاب کنند.

ارسال پیامک به آنتن BTS ایرانسل

همانطور که می دانید استان تهران روزانه میزبان افرادی زیادی است که به واسطه شغل خود به قسمت های مختلف سفر می کنند. بسیاری از افراد محل کارشان در سطح استان و محل زندگیشان در استان های همجوار قرار دارد و بسیاری نیز به واسطه ی برخی نیازها، از استان های مختلف کشور برای سفر به تهران می آیند.

ارسال BTS ایرانسل به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند مشتریان خود را از بین تمامی افرادی که از آنتن ایرانسل مورد نظر سرویس دریافت کرده اند انتخاب کنند. درواقع نوعی ارسال منطقه ای، با این تفاوت که الزام به سکونت در منطقه مورد نظر وجود ندارد و تنها استفاده ی مخاطب از آنتن مورد نظر کافی است.

ارسال پیام صوتی در تهران

همانطور که گفتیم در تهران و به طور کلی شهرهای بزرگ و پرجمعیت برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی نیاز به ارسال پیامک در دفعات متعدد است. یکی از راهکارهای مناسب برای جلوگیری از تکرار آزار دهنده و ایجاد تنوع در تبلیغات، استفاده از پیام صوتی است.

علاوه بر تنوع، پیام صوتی امکان تبلیغات به خطوط ثابت شهری و همچنین خطوط گیرنده مسدود را نیز فراهم می کند. در نتیجه پیام صوتی جامعه ی مخاطبان شما را نیز گسترده تر خواهد کرد.

اگر شما نیز در استان تهران صاحب شغلی هستید و قصد دارید تا با یک تبلیغات مؤثر و مفید کسب و کار خود را رونق دهید، کارشناسان بهین پیام آماده ی مشاوره های تبلیغاتی و بازاریابی با استفاده از سامانه پیامکی به شما کاربران گرامی هستند که می توانید برای برقراری ارتباط با همکاران ما از شماره تلفن های زیر استفاده کنید.

01135102010 (10خط)