صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

ترفندهای افزایش فروش با استفاده از پنل اس ام اس

اغلب صاحبان کسب و کارها از پنل اس ام اس به منظور راهکاری برای تبلیغات و افزایش میزان فروش و درآمد استفاده می کنند. البته استفاده های دیگری هم از پنل می توان کرد مانند اطلاع رسانی، ارتباط با مشتریان، برندینگ و معرفی محصول یا خدمات. اما بخش عمده ی ارسال پیامک تبلیغاتی به شکل مستقیم و یا غیرمستقیم به منظور افزایش میزان درآمد انجام می گیرند.

این روش تبلیغات، که این روزها تحت عنوان بازاریابی پیامکی نیز شناخته می شود، در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی از بازدهی زیاد در مقابل هزینه ای معقولانه و ارزان برخوردار است. موضوع دیگری که اهمیت استفاده از پنل اس ام اس را بیشتر می کند، دسترسی به تعداد نامحدودی از مخاطبان است. کاربران سامانه ارسال پیامک به تعداد سیم کارت های فعال در سطح کشور، مخاطب در دسترس برای تبلیغات خواهند داشت.

پیامک تبلیغاتی تأثیرگذار

از آنجایی که کسب و کارهای زیادی این روزها اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی می کنند و در میان آن ها قطعاً رقبای شما نیز وجود دارند، باید در هنگام ارسال پیامک انبوه، نکاتی را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید همیشه یک پله از رقبای خود بالاتر باشید.

همانطور که می دانید تمام پل ارتباطی بین شما و مخاطبانتان هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی، متن و محتوای اس ام اس تبلیغاتی شما می باشد. در نتیجه تنها با رعایت نکاتی ساده می توانید این محتوا را به بهترین شکل آماده و برای مخاطبانتان ارسال کنید تا با بیشترین بازدهی روبرو شوید.

متن پیامک تبلیغاتی باید خلاقانه باشد

مهم ترین موضوع در بازاریابی پیامکی، نوشتن یک متن خلاقانه است. یک پیامک تبلیغاتی خلاقانه، در درجه ی اول باید مطابق با نیاز مخاطب باشد. به این معنی که مخاطب با خواندن پیامک تبلیغاتی باید نیاز را احساس کند. یک مثال بارز و لمس شده برای این موضوع، اس ام اس های فروش غیرحضوری و ارسال رایگان در دوران شیوع ویروس کرونا است. چرا که مردم میل بیشتری برای برطرف کردن نیازهای مختلف خود بدون خروج از منزل را دارند. در نتیجه می توان اینطور بیان کرد که کسب و کارهایی که زودتر شرایط فروش غیرحضوری خود را از طریق ارسال پیامک انبوه به مخاطبان اعلام کردند، خلاقیت بیشتری به خرج داده اند.

مخاطبان خود را بشناسید

این که بدانید مخاطبان تبلیغات شما چه کسانی هستند، ارتباط مستقیمی با میزان تأثیرگذاری تبلیغات شما دارد. به این معنی که محتوای تبلیغاتی شما برای کدام قشر از جامعه جذابیت بیشتری دارد. روش های مختلفی برای ارسال پیامک در پنل اس ام اس وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد تا بتواند با تفکیک مخاطبان هم هزینه های خود را کاهش دهد و هم هدف گیری دقیق تری داشته باشد.

یکی از این انواع ارسال، ارسال پیامک منطقه ای است. قطعاً بسیاری از کسب و کارها امکان فروش و ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه را دارند. پس می توانند با استفاده از تفکیک مخاطبان بر اساس محل زندگیشان، محتوای جذاب برای همان قشر را ارسال کنند. به عنوان مثال یک مشاور املاک می تواند برای هر منطقه پیشنهادات جذاب املاک همان محدوده را ارسال کند.

مختصر و مفید بنویسید

تجربه ثابت کرده توضیحات اضافی در متن پیامک تبلیغاتی، موجب کاهش اثر آن می شود. هر چه پیامک تبلیغاتی کوتاه تر باشد، زمان کمتری برای خوانده شدن نیاز دارد و احتمال خوانده شدن بخش اصلی آن بیشتر است.

پیامک تبلیغاتی باید گویا و قابل درک باشد

گاهاً در برخی روش های تبلیغاتی استفاده از مسائل رمز مانند و جملات مبهم می تواند باعث جذابیت و درگیر کردن ذهن مخاطب شود. اما در ارسال پیامک تبلیغاتی این مسئله اصلاً توصیه نمی شود. بهتر است تا متن پیامک کاملاً گویا و شفاف باشد تا مخاطب با یکبار خواندن آن متوجه منظور و مفهوم تبلیغات شما گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بازاریابی پیامکی ، می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان مجرب پنل اس ام اس در ارتباط باشید.

01135102010 (10خط)

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: