صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

با ارسال پیامک به مشاغل و اصناف،هدفمند بازاریابی کنید

پیامک تبلیغاتی روش مناسبی برای بازاریابی محسوب می شود.برای دریافت حداکثر بازدهی از بازاریابی پیامکی،لازم است روش های مناسب ارسال پیامک را بدانیم.سامانه پیامک روش های ویژه ای برای رسیدن به اهداف بازاریابی را پیش روی کاربران قرار می دهد.یکی از این روش ها،ارسال پیامک مشاغل و اصناف است که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.

ارسال پیامک مشاغل و اصناف چیست؟
در سامانه پیامک ،ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک های شماره تلفن های متعددی امکان پذیر است.یکی از این بانک های شماره تلفن،مشاغل و اصناف است.در واقع به کمک این امکان،پیامک را به مخاطبانی با شغل مورد نظر که مناسب اهداف تبلیغاتی شما است ارسال می کنید.
برای مثال اگر قصد بازاریابی برای محصولات ساختمانی را دارید،می توانید از گروه خدمات ساختمانی در ارسال مشاغل و اصناف،افراد شاغل در زمینه محصولات ساختمانی که به محصول شما نیاز دارند را انتخاب نمایید تا پیامک تبلیغاتی به این افراد ارسال شود.
در ارسال مشاغل و اصناف 16 گروه شامل آموزش،ارتباطات،املاک،بازار کار و سرمایه،بازرگانی،حراجی،خدمات،خدمات ساختمانی،خدمات مسافرتی،پزشکی،صنعت،کامپیوتر،کشاورزی و دامداری،لوازم،وسایل نقلیه و سایر گروه ها موجود می باشد که هر کدام از این گروه ها ده ها شغل و صنف را شامل می شود که به تفکیک قابل انتخاب است.

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف چه مزیتی دارد؟
برای بازاریابی پیامکی مناسب باید دریافت کنندگان مناسبی را انتخاب کنیم.اگر مخاطبان مناسبی پیامک را دریافت نکنند ممکن است بازدهی مناسبی از تبلیغات کسب نشود.کسب حداکثر بازدهی مستلزم انتخاب درست مخاطبان است.ارسال مشاغل و اصناف کمک می کند تا به درستی مخاطبان را انتخاب کنید.در واقع مخاطبان را از بین افرادی انتخاب می کنید که شغل متناسب با محصولات و خدمات شما دارند و با احتمال زیادی به محصولات و خدمات شما احتیاج دارند.بنابراین به راحتی می توانید با ارسال پیامک با محتوای مناسب،مشتری جذب کنید.با این روش هزینه بهینه ای صرف تبلیغات می شود زیرا دریافت کنندگان پیامک با احتمال زیادی به مشتری تبدیل می شوند.

چگونه از ارسال مشاغل و اصناف استفاده کنیم؟
در بهین پیام،منوی ارسال مشاغل و اصناف در دسترس است.در این منو امکان انتخاب مخاطبان به تفکیک مشاغل و اصناف و ارسال پیامک به این افراد امکان پذیر است.
برای آموزش نحوه استفاده از این امکان می توانید مقاله ی "راهنمای ارسال پیامک مشاغل و اصناف" را مطالعه نمایید.

اگر هنوز در بهین پیام عضو نشده اید می توانید برای خرید سامانه پیامکی عدد 333 را به شماره 50002060 پیامک نمایید تا به صورت رایگان در سامانه پیامک بهین پیام عضو شوید.عضویت در بهین پیام رایگان است و هزینه ای بابت پنل کاربری پرداخت نمی کنید.
شماره های تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (10خط)