صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

اعتبار پیامکی خریداری شده تا چه زمانی قابل استفاده است؟

قبل از پرداختن به اعتبار پیامکی و خرید شارژ حساب لازم است نکته ای مهم در رابطه با سامانه پیامک بهین پیام گفته شود.در بهین پیام نیازی به پرداخت هزینه اولیه برای خرید پنل کاربری نمی باشد و کافی است به صورت رایگان در سامانه ثبت نام کنید تا امکانات سامانه در اختیارتان قرار گیرد.پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری در کنار استفاده از امکانات سامانه می توانید در زمان نیاز به ارسال پیامک ،اعتبار پیامکی خریداری کنید.

آیا برای استفاده از اعتبار پیامکی خریداری شده محدودیت زمانی وجود دارد؟
اعتبار پیامکی خریداری شده در بهین پیام،هیچ محدودیت زمانی برای استفاده ندارد.در واقع هر تعداد پیامک خریداری نمایید تا زمان استفاده ی کامل از آن،در پنل کاربری باقی می ماند و محدویتی در زمان استفاده از شارژ حساب وجود ندارد.بنابراین می توانید بدون نگرانی اقدام به خریداری اعتبار پیامکی نمایید و در زمان نیاز استفاده کنید.

آیا برای خرید اعتبار پیامکی محدودیت تعدادی وجود دارد؟
کاربران می توانند به تعداد پیامک مورد نیاز،اعتبار خریداری نمایند و محدودیتی وجود ندارد.البته با توجه با اینکه اکثر بانک ها حداقل میزان خرید آنلاین توسط کارت های اعتباری را مبلغ ده هزار تومان تعیین کرده اند بنابراین برای اینکه کاربران در خرید آنلاین شامل این محدودیت بانک ها نشوند،در بهین پیام حداقل تعداد خرید اعتبار 700 عدد پیامک(تقریبا معادل ده هزار تومان)در نظر گرفته شده است.
محدودیتی در حداکثر خرید اعتبار پیامک وجود ندارد و کاربران می توانند به تعداد پیامک مورد نیاز اقدام به خرید نمایند.

تفاوت هزینه ارسال اپراتورهای مختلف چگونه محاسبه می شود؟
 در بهین پیام ارسال پیامک با اپراتور های 5000،3000،2000 و ارسال پیام صوتی امکان پذیر است.با توجه به تفاوت هزینه ارسال در این اپراتورها،در هنگام خرید شارژ نیاز است اپراتور ارسال را مشخص نمایید.هزینه ارسال در اپراتور 3000 و پیام صوتی بیشتر از 5000 است.شارژ خریداری شده برای هر اپراتور،قابل استفاده برای سایر اپراتورها نیز می باشد و هزینه متناسب با اپراتور ارسال از پنل کاربری کسر می شود.

در انواع مختلف ارسال،هزینه برابری از اعتبار کسر می شود
در بهین پیام امکان ارسال پیامک به صورت تکی و گروهی،مشاغل و اصناف،منطقه ای،سن و جنسیت،آنتن BTS ایرانسل و ... وجود دارد.هزینه ارسال در تمام این ارسال ها یکسان است و هزینه اضافی دریافت نمی شود.تفاوت هزینه تنها به اپراتور ارسال کننده پیام بستگی دارد که در بالا توضیح داده شد.

محتوای پیام تاثیری بر هزینه ندارد
تفاوتی در هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی وجود ندارد.همچنین هزینه ارسال پیام صوتی تبلیغاتی و اطلاع رسانی یکسان است.محتوای پیام تاثیری در هزینه پیام ندارد و هیچ هزینه اضافی دریافت نمی شود.

هزینه ارسال پیامک خدماتی
با خط خدماتی می توانید پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید.در واقع با این خط،پیامک به مخاطبانی که دریافت پیامک آنها غیر فعال باشد نیز ارسال می شود.برای اطلاع از شرایط دریافت و درخواست فعالسازی این خطوط می توانید از گزینه خدماتی سازی خط اختصاصی در منوی تنظیمات پنل کاربری اقدام نمایید.
بهین پیام برای کسب رضایت کاربران محترم،هزینه اضافی بابت این نوع ارسال دریافت نمی کند و هزینه ارسال پیامک خدماتی برابر با سایر ارسال ها است.

تلفن های تماس با همکاران پشتیبانی:
01135102010 (10 خط)