صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

سامانه پیامک را نه ارزان بخرید و نه گران! رایگان ثبت نام کنید

اکثر کاربران قبل از ثبت نام در بهین پیام با پشتیبانی تماس می گیرند و با تعجب می پرسند چرا سامانه شما رایگان است؟!در واقع حق دارند تعجب کنند زیرا با هر سایت ارائه دهنده خدمات پیامکی دیگری که قبل از بهین پیام آشنا شده اند از آن ها مبالغ زیادی برای خرید سامانه درخواست می کند و یا برای فعال سازی هر امکان، مبلغ جداگانه ای از کاربر دریافت می کند.اما بهین پیام تمام امکانات ساده و پیشرفته مورد نیاز کاربران را به صورت کاملا رایگان ارائه می دهد.بنابراین بدون نیاز به پرداخت هزینه به صورت کاملا رایگان ثبت نام نمایید تا صاحب یک سامانه پیامک پیشرفته شوید.

در بهین پیام چه زمانی نیاز به پرداخت هزینه است؟
کابران فقط به تعداد پیامکی که نیاز به ارسال دارند هزینه پرداخت می کنند و هیچ هزینه اضافه دیگری بابت خدمات سامانه پرداخت نمی کنند.در واقع با ثبت نام رایگان می توانید از تمام امکانات سامانه استفاده نمایید و تنها برای ارسال پیامک،هزینه بابت شارژ پیامک پرداخت می کنید.
همچنین بهین پیام شماره های رایگان جهت ارسال پیامک متنی و صوتی در اختیار کاربران قرار می دهد تا نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای خرید شماره ارسال کننده نباشد.

چرا بهین پیام مانند سایر سامانه های پیامکی هزینه اولیه دریافت نمی کند؟
تنها دلیل بهین پیام، کسب رضایت کاربران است.ما در بهین پیام با رایگان کردن سامانه پیامکی و ارائه کامل ترین امکانات به همراه پشتیبانی شبانه روزی، سعی در کسب رضایت حداکثری کاربران داریم.این رضایت موجب می شود تا کاربران بهین پیام سامانه را به دیگران معرفی نمایند و به این ترتیب کاربران جدید به بهین پیام می پیوندند.هرچه تعداد کاربران بهین پیام بیشتر می شود همکاران ما با اشتیاق بیشتری به ارائه خدمات به کاربران عزیز می پردازند.

سامانه پیامک بهین پیامک چه امکاناتی دارد؟
در بهین پیام تمامی امکانات مورد نیاز کاربران به صورت رایگان در دسترس است.از پرکاربردترین امکانات می توان به ارسال پیامک تکی و گروهی،ارسال اختصاصی،ارسال متناظر،ارسال دوره ای،ارسال مشاغل و اصناف،ارسال منطقه ای،ارسال سن و جنسیت،ارسال با آنتن BTS ایرانسل،دفترچه تلفن،پاسخ خودکار،برگزاری مسابقه و نظر سنجی،سرویس های برنامه نویسان و ... اشاره کرد.
بهین پیام با ارائه سامانه پیامک کامل و حرفه ای،محیطی مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه و سایر خدمات پیامکی در دسترس کاربران قرار می دهد.

اگر هنوز به بهین پیام نپیوسته اید پیشنهاد می کنیم با ثبت نام رایگان از امکانات سامانه پیامکی بهین پیام لذت ببرید.
شماره های تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (10 خط)