صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

کاربرد سامانه پیامک برای فروش غیرحضوری

در شرایطی که شهروندان امکان خرید حضوری از فروشگاه ها را نداشته باشند،خرید غیرحضوری بهترین راه برای تهیه اقلام ضروری است.
داروخانه ها،سوپرمارکت ها،فروشگاه های مواد پروتئینی،میوه فروشی ها،نانوایی ها و... باید فروش غیرحضوری را برای زمان های توضیح داده شده گسترش دهند.طراحی سایت فروشگاهی از موارد کاربردی برای فروش غیرحضوری است اما برای همه ی فروشگاه های بزرگ و کوچک شهر ها،امکان راه اندازی سایت فروشگاهی وجود ندارد.هزینه های طراحی و پشتیبانی سایت،بروزرسانی های لحظه ای محصولات و قیمت ها و... امکان استفاده از سایت برای فروشگاه ها را محدود می کند.
ارسال پیامک انبوه،راهکار فوری و آسان است که در دسترس همه ی فروشگاه ها می باشد.به شهروندانی که قادر به ارسال محصولات به آنها می باشید،پیامک انبوه با محتوای معرفی فروشگاه و شماره تماس برای سفارش تلفنی ارسال می کنید.مشتریان با تماس و سفارش محصولات از شما خرید می کنند.
همچنین اگر برای فروشگاه سایت راه اندازی کرده باشید می توانید با ارسال پیامک به مشتریانتان خدمات سایت را اطلاع رسانی کنید.
خدمات فروش غیرحضوری رضایت بخش،به روش فروش جدید و دائمی در کنار فروش حضوری تبدیل می شود که می تواند مشتریان زیادی را به سمت فروشگاه شما سوق دهد.

روش ارسال پیامک انبوه برای فروش غیرحضوری
در سامانه پیامک،ارسال پیامک به صورت منطقه ای در دسترس است.با این امکان سامانه،پیامک اطلاع رسانی فروش غیر حضوری را به مخاطبانی ارسال می کنید که در منطقه اطراف فروشگاه شما حضور دارند.اگر امکان ارسال محصولات به مناطق بیشتری را داشته باشید به افراد آن مناطق هم می توانید پیامک ارسال کنید.برای استفاده از این امکان منوی ارسال منطقه ای در پنل کاربری در دسترس است.

برای دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان بهین پیام در ارتباط باشید:
01135102010 (10 خط)