صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

زمان طلایی تبلیغات و بازاریابی

اکثر افراد تصور می کنند بهترین زمان تبلیغات یک کسب و کار در اوج رقابت است.در مناسبت هایی مانند روز های قبل از عید نوروز و شروع سال تحصیلی جدید،رقابت فروشگاه ها به اوج خود می رسد که قطعا نباید از تبلیغات در این زمان غافل بود.برای هر کسب و کاری با توجه به زمینه فعالیت،زمان هایی برای اوج رقابت وجود دارد که صاحبان کسب و کار باید به آن توجه کنند و تبلیغات و بازاریابی ویژه ای برای این زمان ها در نظر بگیرند.اما زمان طلایی تبلیغات در اوج رقابت نیست!
در اوج رقابت همه ی کسب و کار ها اقدام به تبلیغات می کنند ولی زمان طلایی تبلیغات زمانی است که سایر رقبا دست از تبلیغات کشیده اند.در زمانی که رقبا به فکر تبلیغات نباشند،کسب و کاری پیشی می گیرد که پیوسته و با برنامه تبلیغات می کند.
بسیاری از کسب و کارها،در زمان پس از اوج رقابت،بازاریابی را جدی نمی گیرند.برای مثال روز های قبل از عید نوروز،فروش همه ی فروشگاه ها افزایش می یابد و هر فروشگاهی تلاش می کند با بازاریابی و تبلیغات،فروش خود را افزایش دهد.تبلیغات در زمان های اوج رقابت موضوعی جدی است که نباید فراموش شود ولی فروشگاهی بیشترین موفقیت را کسب می کند که پس از فرا رسیدن عید و کاهش مشتری،برنامه ای منظم برای تبلیغات در روز های عادی سال هم داشته باشد. 
تبلیغات در زمان طلایی از شما یک برند شناخته شده می سازد که مشتریان را در هر زمانی به خصوص در زمان اوج رقابت به سوی کسب و کار شما سوق می دهد.
تبلیغات در زمان طلایی نیاز به روشی دارد که در هر زمانی به آسانی قابل استفاده باشد.روشی مناسب است که پیوسته در دسترس باشد.

معرفی روش تبلیغاتی که امکان دسترسی پیوسته دارد
سامانه پیامک،پیشنهادی است که می تواند موفقیت برنامه تبلیغاتی هر کسب و کاری را تضمین کند.سامانه پیامک با دسترسی آسان و هزینه مناسب،امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را به صورت پیوسته ایجاد می کند.فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید.به راحتی می توانید وارد پنل کاربری شوید و به کمک امکانات سامانه پیامکی،برنامه تبلیغاتی خود را اجرا کنید.در مقاله "بهترین روش تبلیغات" به مقایسه روش های مختلف تبلیغاتی پرداختیم و مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی را توضیح دادیم.اگر قصد تبلیغات در زمان طلایی با یک روش مناسب دارید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (10 خط)