صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

بهترین روش تبلیغات کدام است؟

آیا تا بحال فکر کرده اید که چند روش تبلیغاتی وجود دارد؟شاید بتوان ده ها روش را نام برد و به فکر استفاده از آن ها بود.از پرکاربردترین ها می توان به تابلوهای تبلیغاتی شهری،آگهی های تلویزیونی،آگهی در سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی و پخش تراکت تبلیغاتی را نام برد اما نکته مهم،انتخاب روش مناسب با توجه به هر کسب و کاری می باشد.
در قدم اول باید مخاطبانی را پیدا کنید که نیاز به محصولات و خدمات شما دارند.برای مثال اگر شما یک فروشگاه در شهر داشته باشید،برای تبلیغات آن نمی توانید از آگهی تلویزیونی استفاده کنید زیرا در این صورت مجبور می شوید هزینه بسیار زیادی برای آگهی تلویزیون پرداخت کنید در حالی که اکثر بینندگان اصلا به فروشگاه شما دسترسی ندارند و در واقع این نوع تبلیغ سودی برای شما نخواهد داشت.
در مرحله بعد،توجه به بازدهی روش تبلیغاتی اهمیت دارد.باید توجه کرد تبلیغات تا چه حد مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد.برای مثال تصور کنید تعداد بسیار زیادی تراکت تبلیغاتی در شهر پخش می کنید.اکثر این تراکت ها بدون خواندن دور انداخه می شود و در واقع در عوض تعداد زیادی تراکت که پخش کرده اید فقط تعداد کمی مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد.
نکته مهم بعدی توجه به هزینه هر کدام از روش های تبلیغاتی است.برای این هدف باید محاسبه کنید به فرض برای مخاطب قرار دادن هزار نفر در هر کدام از روش های تبلیغاتی چه میزان هزینه نیاز است تا بتوانید به صرفه ترین روش را انتخاب نمایید.
در نهایت باید به دسترسی آسان روش های تبلیغاتی توجه شود.تبلیغات باید به صورت فوری و آسان در دسترس باشد.برای مثال شما هر هفته محصولات فروشگاهتان را بروزرسانی می کنید.آیا امکان دارد هر هفته تابلوی تبلیغاتی جدیدی در شهر برای اطلاع رسانی محصولات جدیدتان در نظر بگیرید؟ بنابراین لازم است روش آسان و در دسترسی برای تبلیغات انتخاب کنیم.

روش تبلیغاتی که همه ی مزایای فوق را داشته باشد کدام است؟
پیشنهاد ما استفاده از پیامک تبلیغاتی برای بازاریابی است.پیامک تبلیغاتی به معنی استفاده از ارسال پیامک انبوه در راستای اهداف تبلیغاتی است.ارسال پیامک تبلیغاتی تمامی مزایای نامبرده را به صورت همزمان ارائه می دهد.
می توانید پیامک را تنها به مخاطبانی ارسال کنید که در محدوده فعالیت شما می باشند تا نیاز نباشد هزینه اضافی بابت ارسال به شماره های افرادی که دسترسی به خدمات شما ندارند پرداخت نمایید.باتوجه به اینکه پیامک به تلفن همراه افراد ارسال می شود به همین دلیل مورد توجه درصد زیادی از مخاطبان قرار می گیرد.همچنین هزینه بسیار مناسب این روش تبلیغاتی مزیتی بی نظیر ایجاد می کند.
مهمترین برتری بازاریابی پیامکی دسترسی آسان و فوری می باشد به طوری که در هر لحظه به راحتی قابل استفاده است که در ادامه به توضیح استفاده از آن می پردازیم.

چطور می توانیم پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟
در مرحله اول لازم است در یک سامانه پیامکی عضو شوید.بهین پیام تمامی امکانات یک سامانه پیامکی حرفه ای را در اختیارتان قرار می دهد.پس از ثبت نام رایگان در بهین پیام می توانید در پنل کاربری در قسمت ارسال پیامک منطقه ای به محدوده مشخص پیامک ارسال کنید.همچنین ده ها امکانات بی نظیر دیگر به صورت رایگان در پنل کاربری در دسترس می باشد.

با شماره های زیر می توانید با تیم پشتیبانی بهین پیام در ارتباط باشید:
01135102010 (5خط)