صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

کاربرد سامانه پیامکی برای آموزشگاه های زبان

امروزه استفاده از پیامک تبلیغاتی یک راهکار مناسب و همه گیر در بحث بازاریابی و تبلیغات به شمار می آید. یکی از مشاغلی که می تواند با استفاده از پنل پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی رونق و تحولات زیادی را در بازار کار خود ایجاد کند، آموزشگاه زبان است. امکانات مناسب پنل اس ام اس جهت بازاریابی، ارسال پیامک در قالب های مختلف و ارتباط با مشتری می تواند کمک حال آموزشگاه های زبان در راه تبلیغات باشد.

علاوه بر موارد فوق، هر کسب و کاری به دنبال یک راه تبلیغاتی با هزینه و بازدهی مناسب است. با یک مقایسه سرانگشتی ساده در میان روش های مختلف تبلیغاتی می توان متوجه هزینه ی پایین ارسال پیامک تبلیغاتی در مقابل تأثیرگذاری آن شد. همین موضوع سبب می شود تا آموزشگاه های زبان نیز مانند سایر کسب و کارها برای معرفی و بازاریابی خود از سامانه پیامکی استفاده کنند. لذا در ادامه به بررسی امکانات موجود در پنل اس ام اس که مورد استفاده آموزشگاه های زبان قرار می گیرند خواهیم پرداخت.

کاربرد سامانه پیامکی برای آموزشگاه های زبان

بازاریابی از طریق ارسال پیامک انبوه

شاید بتوان بازاریابی را اولین دلیل استفاده ی هر کسب و کاری از پنل پیامکی دانست. آموزشگاه های زبان نیز در این مورد استثناء نیستند و پنل اس ام اس به آنها کمک بزرگی در بازاریابی و جذب مشتریان می کند. اولین قدم برای بازاریابی در هر کسب و کاری معرفی کسب و کار و ویژگی های خاص مجموعه ی مورد نظر است. به یاد داشته باشید که یک آموزشگاه زبان اگر بخواهد فقط به محیط آموزشی خوب و اساتید حرفه ای و باتجربه ی خود تکیه کند، باید زمان زیادی را صرف معرفی و جذب مشتری کند. در این مرحله پنل پیامکی کمک می کند تا آموزشگاه های زبان بتوانند از طریق ارسال پیامک انبوه خود را به مخاطبان خود معرفی کنند و بازه ی زمانی جذب مشتریان خود را کوتاه تر کنند.

تفکیک مخاطبان بر اساس سن و جنسیت

هرچند که آموزشگاه های زبان دانش آموزانی در تمامی سنین دارند، اما بیشتر تمرکز آن ها در هر دوره ای روی گروه سنی خاصی است. امکان ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت به مدیران آموزشگاه کمک می کند تا با کوچک کردن بازه ی مخاطبان خود، جامعه ی هدف خود را بزرگ تر و دقیق تر کنند. موضوع دیگری که وجود دارد این است که آموزشگاه های دخترانه و یا پسرانه می توانند با استفاده از پنل اس ام اس، پیامک تبلیغاتی خود را به تفکیک جنسیت نیز ارسال نمایند.

جذب مشتریان حومه ی خود از طریق ارسال پیامک منطقه ای

ترافیک و سختی های رفت و آمد باعث شده تا این روزها مردم در بین آموزشگاه های نزدیک محل زندگیشان به دنبال آموزشگاه زبان مناسب بگردند. ارسال پیامک منطقه ای راهی مناسب برای جذب مشتریان است. در این حالت کاربر سامانه ارسال پیامک می تواند ارسال پیامک را به شهر و استان، کد پستی، پیش شماره و آنتن BTS ایرانسل انجام دهد. درواقع کاربر سامانه ارسال پیامک می تواند از طریق ارسال منطقه ای ضمن هدف گیری دقیق مخاطبان منطقه ی مورد نظر خود، شانس خود را برای جذب مشتری افزایش دهد.

ارتباط پویا از طریق منشی پیامکی

منشی پیامکی قابلیتی از سامانه است که به کاربر این امکان را می دهد تا با اعمال تنظیمات از پیش تعیین شده، شرایط پاسخ خودکار به پیامک ارسالی مخاطبان را فراهم کند. برای مثال آموزشگاه زبان می تواند تنظیماتی را اعمال کند که دانش آموزان از طریق ارسال نام ترم و معلم خود از برگذار شدن یا لغو شدن کلاس ها، و یا ساعت کلاس های فوق برنامه مطلع شوند.

به طور کلی می توان گفت استفاده از سامانه ارسال پیامک منطقی ترین راه تبلیغات برای آموزشگاه های زبان است. علاوه بر مسائل تبلیغاتی برای اطلاع رسانی ها از تماس های بی مورد و صرف هزینه های اضافی جهت برقرار کردن ارتباط جلوگیری می کند. همچنین قابلیت های کاربردی پنل پیامک باعث می شود تا ارتباط و تبلیغات از این طریق روز به روز آسان تر گردد.

جهت دریافت راهنمایی و خرید سامانه پیامکی می توانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید:

01135102010 (10خط)