صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

کاربرد سامانه پیامکی برای شعب و دفاتر بیمه

در طول تاریخ همواره رقابت در هر صنفی وجود داشته و این موضوع هیچوقت محدود به زمان نبوده و نخواهد بود. به همین دلیل همیشه تبلیغات مستمر دارای اهمیت ویژه ای بوده است. با پیشرفت تکنولوژی راه‌های مختلفی برای تبلیغات پیش روی اصناف قرار دارد، اما شرط یک تبلیغات خوب، بیشترین تأثیرگذاری در مقابل کمترین هزینه است. استفاده از پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس تبلیغاتی امروزه یکی از راهکارهای رایج تبلیغات در میان مشاغل مختلف است. برای گرفتن بهترین نتیجه از تبلیغات همیشه باید از تجربیات اهل فن استفاده کرد، به همین خاطر قصد داریم تا امروز تجربیاتمان را در زمینه ارسال پیامک انبوه و تبلیغات با استفاده از سامانه پیامکی برای شعب و دفاتر بیمه با شما به اشتراک بگذاریم.

حساسیت شغلی

به طور کل ارتباط بین صاحبین مشاغل و مشتریان، یک اصل مهم و ضروری است. اما ضرورت این امر در مشاغلی که دارای حساسیت بیشتری هستند نمود بیشتری پیدا می کند. روال کاری دفاتر بیمه به گونه ایست که در راستای کاهش زیان مشتری فعالیت می کنند. ارتباط بین مشتری و نماینده بیمه از لحاظ های مختلفی حائز اهمیت است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت و خواهیم گفت استفاده از سامانه پیامکی چه کمکی به تسریع و بهبود کیفیت فعالیت دفاتر بیمه خواهد کرد و ضرورت ارسال اس ام اس برای این دسته از مشاغل بررسی خواهیم کرد.

بازاریابی از طریق ارسال پیامک انبوه

برای هر دفتر بیمه با هر میزان مشتری، همیشه جذب مشتریان جدید اهمیت زیادی داشته است. پنل اس ام اس به دفتر بیمه این امکان را می دهد تا بتوانند از طریق اس ام اس تبلیغاتی شرایط ویژه ی خود را با کمترین هزینه به اطلاع عده ی زیادی از مخاطبان خود بگذارند. تبلیغاتی که این روزها در این صنف کاری می تواند بازدهی زیادی داشته باشد، ارسال اس ام اس در زمینه ی بیمه ی اقساطی است. همچنین در صورت جابجایی دفتر می توان از طریق سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس به لیست مشتریان و همچنین با استفاده از سیستم ارسال پیامک منطقه ای و ارسال پیامک انبوه به اطلاع رسانی آدرس جدید خود پرداخت.

استفاده از سامانه پیامکی کدام نیازهای دفاتر بیمه را مرتفع می سازد؟

ارتباط بین مشتری و شرکت بیمه یک امر مستمر بوده و همانطور که گفتیم این ارتباط می تواند باعث کاهش ضرر و زیان مشتری شود و در مقابل انجام نشدن بعضی اطلاع رسانی ها می تواند باعث زیان مشتری شود.

لیست زیر مواردی از کاربرد پنل اس ام اس برای دفتر بیمه است:

- ارسال پیامک انبوه درباره ی شرایط ویژه و تخفیفات

- ارسال پیام کوتاه مناسبتی و پیامک های مشتری مداری مانند تشکر از مشتری بابت انتخاب دفتر شما

- ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای معرفی نمایندگی خود

- ارسال اس ام اس در خصوص پایان قرارداد

- اعلام سررسید بیمه مشتری از طریق پیامک

- ارسال اس ام اس یادآوری تمدید بیمه نامه خودرو

- ارسال پیامک برای منطقه خاص

- ارسال اس ام اس برای کد خاص

یکی از مهم ترین موارد در ارسال اس ام اس از طریق سامانه پیامکی برای دفاتر بیمه، اطلاع رسانی زمان انقضای بیمه می باشد. با توجه به مشغله ها و درگیری های روزمره ی مردم در این روزها، این امر علاوه بر حفظ رضایت مشتری، به جلوگیری از ضرر و زیان آنها نیز کمک می کند.

جهت دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید:

01135102010 (5خط)