صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

پنج نکته ی مهم در بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی،اولین پیشنهاد به افرادی است که قصد رونق کسب و کار خود را دارند.نکته های زیادی در رابطه با مزایا و نحوه استفاده از این روش بازاریابی وجود دارد که در ادامه به ارائه ی پنج مورد از آن می پردازیم.

اول:چرا ارسال پیامک اولین پیشنهاد بازاریابی است؟
تمامی مزایای ارسال پیامک در سه کلمه ی ارزان،در دسترس و جامع خلاصه می شود!
ارزان به این دلیل که با کمترین هزینه بیشترین مخاطب را برای تبلیغات پیدا می کنید.هزینه بسیار پایین پیامک تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی قابل توجه می باشد به طوری که با کمترین هزینه امکان ارسال تعداد زیادی پیامک به مخاطبانتان را دارید.
در دسترس به این معنی که در هر لحظه و در هر مکانی و تنها با دسترسی به اینترنت به سرعت به سامانه پیامکی دسترسی خواهید داشت.
جامع به این معنی که همه ی نیاز های تبلیغاتی را پوشش می دهد به طوری که تمامی کسب و کار های بزرگ و کوچک و با هر زمینه ی کاری می توانند از آن استفاده نمایند.

دوم:چگونه مخاطبان تبلیغات را پیدا کنیم؟
سامانه پیامکی محیطی است که این امکان را برای شما فراهم می کند.در بهین پیام بانک های اطلاعاتی متنوعی از شماره تلفن همراه در دسترس می باشد که برای شما امکان ارسال پیامک منطقه ای ،سن و جنسیت،مشاغل و... را فراهم می کند.
هر کسب و کاری با توجه به نیاز خود می تواند پیامک تبلیغاتی را به یک یا چند مورد از بانک های اطلاعاتی ارسال کند.

سوم:با هر وسعتی از کسب و کار می توانید از بازاریابی پیامکی استفاده نمایید!
قدم اول در بازارایابی مشخص کردن بودجه ی تبلیغاتی است.هر کسب و کاری با توجه به وسعت فعالیت نیاز به بودجه ی اختصاصی خود دارد.وجه تمایز مهم بازاریابی پیامکی با سایر روش های بازاریابی،اهمیت نداشتن بودجه تبلیغاتی شما است.قصد هزینه هر مقدار بودجه را داشته باشید می توانید طبق آن به ارسال پیامک بپردازید.اگر کسب و کار شما بزرگ و برای مثال با دامنه فعالیت کشوری است می توانید به سراسر کشور پیامک ارسال کنید و اگر گستره فعالیت شما محدود به یک منطقه در شهرتان باشد باز هم می توانید با بودجه بسیار کم فقط به افراد آن منطقه پیامک ارسال کنید!

چهارم:بازدهی مناسب بازاریابی پیامکی
برای ارسال هر یک پیامک هزینه بسیار پایینی لازم است و همچنین طبق گزارش های موجود در پنل کاربری مطمئن می شوید پیامک به دست مخاطبانتان رسیده است.بنابراین با کمترین هزینه بیشترین بازدهی از بازاریابی را به دست می آورید.

پنجم:از کجا شروع کنیم؟
بهین پیام کار شما را آسان کرده است! اگر هنوز عضو نشده اید تنها کافی است با ورود به صفحه ثبت نام به سرعت و به صورت کاملا رایگان در سامانه عضو شوید.با عضویت هر زمان که بخواهید می توانید وارد پنل کاربری شده و از تمامی امکانات استفاده نمایید.در محیط کاربری می توانید بدون محدودیت و به هر تعدادی که نیاز دارید پنل را شارژ نموده و اقدام به ارسال پیامک به بانک های اطلاعاتی موجود نمایید.

همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند:
01135102010 (5خط)