صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

تابستان و گرمی کسب و کار

کسب و کار هایی مانند فروشگاه لباس،لوازم خانگی،مواد غذایی و ... قابلیت عرضه ی محصولات ویژه تابستان را دارند.باید این ویژگی را به امتیاز مثبتی در جهت رونق و گرمی کسب و کار تبدیل کنیم.در ادامه به تاثیر پیامک تبلیغاتی در رونق بازار تابستانی می پردازیم.
پیامک تبلیغاتی و رونق کسب و کار تابستانه
قبل از فروش هر محصولی لازم است مشتریان از وجود محصولات شما آگاه باشند.وقتی در یک بازه زمانی محدود مانند تابستان محصول جدیدی را اضافه می کنید حتما نیاز به اطلاع رسانی دارید.بدون اطلاع رسانی به دلیل عدم آگاهی افراد فروش حاصل نمی شود.
پیامک تبلیغاتی روش پرکاربردی است که اکثر کسب و کار های موفق از آن بهره می برند.با ما همراه باشید تا به مزایای این روش بپردازیم.
دسترسی سریع و آسان
اکثر روش های اطلاع رسانی نیاز به صرف وقت زیادی دارد که با توجه به مدت محدود شما مانند زمان محدود تابستان قابل استفاده نمی باشد اما ویژگی مهم پیامک تبلیغاتی دسترسی سریع و آسان است.برای استفاده از این سیستم تنها کافیست چند دقیقه زمان صرف ثبت نام در سامانه پیامکی کنید و سپس به صورت دائمی از امکانات سامانه استفاده نمایید.
ارزان و بازدهی بالا
ثبت نام در سامانه و استفاده از تمامی امکانات کاملا رایگان است و تنها هزینه پیامک را پرداخت می کند.هزینه پیامک بسیار پایین تر از سایر روش های تبلیغاتی است و از طرفی می توانید از بازدهی ارسال پیامک مطمئن باشید به این معنی که گزارش تمامی ارسال ها به صورت کامل ارائه می شود و از رسیدن آگهی به دست مخاطبان مطلع می شوید.
انتخاب دقیق مخاطبان مورد نیاز
در سامانه پیامکی این امکان را به شما می دهیم تا با توجه به وسعت کسب و کار و بودجه تبلیغاتی تعداد مخاطبانتان را انتخاب کنید.محدودیتی برای تعداد مخاطبان ندارید و هرچه بودجه بیشتری برای تبلیغات داشته باشید می توانید به همان نسبت به افراد بیشتری پیامک ارسال کنید.
از طرفی به کمک ارسال پیامک منطقه ای می توانید مخاطبانی را انتخاب نمایید که در محدوده کسب و کار شما می باشند و به فروشگاه یا خدمات شما دسترسی دارند.بانک های اطلاعاتی دقیق زیادی در سامانه قابل دسترس می باشد که پیشنهاد می شود با ثبت نام رایگان و ورود به سامانه با آن ها آشنا شوید.
روش استفاده از پیامک تبلیغاتی
در قدم اول کافی است به صورت رایگان در سامانه ثبت نام نمایید.پس از ثبت نام تمامی امکانات به صورت رایگان در پنل کاربری فعال و قابل استفاده می باشد.
می توانید پیامک را به صورت ارسال پیامک گروهی به شماره های که خودتان از قبل تهیه کرده اید ارسال کنید و یا به کمک بانک های اطلاعاتی موجود در سامانه مانند ارسال منطقه ای و ... مخاطبان مورد نیازتان را انتخاب و ارسال کنید.

جهت دریافت راهنمایی با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید:
01135102010 (5خط)