صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

شهری زیبا با تبلیغات پیامکی

زیبایی شهر موضوع مهمی است که هزینه ی زیادی برای رسیدن به آن نیاز است اما تمام شهروندان می توانند بدون صرف هیچ هزینه ای و تنها با رها نکردن زباله نقش زیادی در زیبایی شهر داشته باشند.یکی از زباله هایی که در شهر رها می شود، تراکت های تبلیغاتی است که در سطح شهر پراکنده اند اما تبلیغات یکی از اولین راه های ارتباطی بین صاحبان کسب و کار و مشتری می باشد و نمی توان از آن غافل شد بلکه باید به دنبال راهی باشیم تا تبلیغات پاک و موثرتری را ارائه کنیم.
تبلیغات پیامکی از روش های تبلیغاتی می باشد که برتری های زیادی نسبت به سایر روش ها دارد. در ادامه به چند مورد از آن ها می پردازیم.

شهری زیبا با تبلیغات پیامکی

کمک به حفظ زیبایی شهر
در تبلیغات پیامکی،متن تبلیغات شما به صورت پیامک به مخاطبان ارسال می شود و نیاز به پخش کاغذ و تراکتی نیست که به ظاهر شهر آسیب بزند.

کمک به حفظ طبیعت و درختان
تاکنون به این فکر کرده اید که برای تهیه این کاغذ های تبلیغاتی چقدر درخت باید قطع شود و یا بنر های تبلیغاتی که در سطح شهر به نمایش گذاشته می شوند از چه موادی تهیه شده و ممکن است برای محیط زیست آلودگی هایی به همراه داشته باشند؟
اما در ارسال پیامک تبلیغاتی هیچ ضرری به محیط زیست وارد نمی شود بلکه پیامک به صورت متن به تلفن همراه مخاطبان قابل ارسال است.
همچنین بهین پیام در امکانی جدید، ارسال پیام صوتی را برای کاربران فراهم آورده که می توانید از آن استفاده نمایید.

دریافت بازدهی مناسب
بازدهی مناسب به معنی جذب حداکثر مشتری با صرف حداقل هزینه تبلیغاتی است.در تبلیغاتی پیامکی شما هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه می کنید و در عین حال بیشترین بازدهی را بدست می آورید.

همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه راهنمایی در زمینه ارسال پیامک و استفاده از سامانه پیامکی بهین پیام می باشند.جهت ارتباط با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید:
 01135102010 (5خط)