صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

معرفی و راهنمای ارسال پیامک گروهی

ارسال پیامک گروهی یکی از امکانات اولیه سامانه پیامکی بهین پیام می باشد و همانند تمامی امکانات دیگر سامانه برای تمامی کاربران به صورت رایگان فعال است.

ارسال پیامک گروهی چیست؟
در این نوع ارسال،کاربران قادر به ارسال یک متن مشخص به تعداد شماره های نامحدود به صورت یکجا می باشند.برای مثال قصد اطلاع رسانی برگزاری یک جلسه ی کاری را به تعداد زیادی از همکارانتان دارید.به کمک این امکان کافیست یک بار پیامک را ثبت نمایید تا به تمامی افراد به صورت یکجا ارسال شود.

چگونه پیامک گروهی ارسال کنیم؟

معرفی و راهنمای ارسال پیامک گروهی

برای استفاده از این امکان گزینه ی ارسال گروهی در منوی ارسال تکی و گروهی در پنل کاربری فعال است.با انتخاب این گزینه صفحه ارسال پیامک گروهی باز می شود.در ابتدای صفحه در قسمت ارسال کننده، یکی از شماره های موجود در پنل برای ارسال پیامک را انتخاب می کنید. پایین این قسمت در صفحه ذکر شده قسمتی با عنوان پیام مشاهده می کنید که مربوط به وارد کردن متن پیامک است.در قدم بعد زمان ارسال را مشخص می کنید.در همین صفحه قسمتی با عنوان ارسال تدریجی مشاهده می کنید که با انتخاب آن امکان ارسال پیام ها به صورت تدریجی فراهم می شود،برای مثال اگر ده هزار ارسال داشته باشید می توانید ارسال تدریجی را طوری تعیین نمایید تا پیامک هایتان در تعداد هزارتایی در هر نیم ساعت ارسال شود.
قسمت بعدی ارسال مکمل است که با انتخاب آن می توانید تعیین کنید تا پیامک هایی که به دلیل گیرنده مسدود بودن ارسال نمی شود با شماره دیگر مانند خط خدماتی یا به صورت پیام صوتی ارسال شود.
پس از کامل کردن موارد فوق روی دکمه مرحله بعد کلیک نمایید تا به صفحه تعیین دریافت کنندگان منتقل شوید.در این صفحه می توانید یک گروه از شماره های دفترچه تلفن خود را انتخاب نمایید و یا شماره ها را در قسمت مربوطه بنویسید.پس از انجام این موارد با کلیک روی گزینه مرحله بعد وارد صفحه تایید نهایی می شوید.در این صفحه تمام مواردی که ثبت کرده اید به شما نمایش داده می شود تا برای تایید نهایی بررسی نمایید.پس از تایید نهایی پیامک شما در زمان مشخص شده به تمامی مخاطبان ارسال می شود.
جهت دریافت راهنمایی با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید:
01135102010(خط ویژه - 5 خط)