صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

فعال سازی وب سرویس دریافت و ارسال پیامک

در بروز رسانی جدید بهین پیام امکان استفاده از وب سرویس ارسال و دریافت پیامک اضافه شده است.این سرویس مخصوص کاربرانی است که در زمینه برنامه نویسی فعالیت و قصد استفاده از خدمات پیامکی را در نرم افزارهای خود دارند.
این امکان در منوی سرویس های برنامه نویسان در پنل کاربری در دو گزینه وبسرویس ارسال پیامک و دریافت از طریق وبسرویس فعال شده است.در این قسمت امکانات زیادی برای برنامه نویسان جهت استفاده از خدمات پیامکی در نرم افزارها فراهم شده که به راحتی قابل دسترس و استفاده می باشد.
جهت فعال سازی با کلیک بر روی گزینه وبسرویس ارسال پیامک در منوی سرویس های برنامه نویسان با تصویر زیر مواجه می شوید.در این صفحه علاوه بر تنظیمات ارسال پیامک می توانید توضیحات لازم در مورد نحوه فعال سازی را مطالعه نمایید. در همین صفحه می توانید اطلاعات فنی مورد نیاز برای اتصال را مطالعه و به فایل آموزشی کامل وبسرویس دسترسی پیدا نمایید.در صفحه دریافت از طریق وبسرویس نیز توضیحات کامل استفاده از آن ارایه شده است.
فعالسازی این سرویس به دلیل درخواست کاربران عزیز بوده و شما عزیزان می توانید پیشنهاد خود را برای بروز رسانی های بعدی سامانه پیامکی بهین پیام ارایه نمایید.
جهت دریافت راهنمایی با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.