صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

راهنمای استفاده از سامانه پیامکی برای مدارس

راهنمای استفاده از سامانه پیامکی برای مدارس


هر زمانی که میخوام نمره ها و اخبار مدرسه رو برای والدین دانش آموزان پیامک کنم پیش خودم میگم چقدر همه چیز عوض شده، زمان ما حداقل اگه یه نمره بد میگرفتیم یا با تاخیر به مدرسه میرسیدیم انقدر فرصت داشتیم تا برای گفتن به خانواده یه راه حلی پیدا کنیم یا اصلا یه جورایی بهشون نگیم . اما الان که خودم مدیر مدرسه شدم با پنل پیامکی بهین پیام همه این اطلاعات رو همون لحظه به والدین دانش آموزان ارسال می کنم. واقعا توی این یه مورد میتونم بگم ما نسل سوخته نبودیم.

البته با این پنل پیامکی خیلی کارهای دیگه هم برای تبلیغات مدرسه و ارتباط بهتر با والدین و دانش آموزان انجام میدم که اگه مایل باشین بدونین، میتونین چند دقیقه وقت بزارین و نوشته های پایین رو بخونین:

اولین و بهترین کاربرد سامانه پیامکی بهین پیام برای مدارس ارتباط موثر، سریع، کم هزینه و هدفمند با دانش آموزان و والدین آنهاست.


یادآوری تاریخ امتحانات و تاریخ دریافت کارنامه

یادآوری تاریخ امتحانات و تاریخ دریافت کارنامه

مدارس میتونن شماره والدین دانش آموزان یک کلاس رو همراه با نامشون رو در قالب یه فایل اکسل توی پنل پیامکی بارگذاری کنن(راهنمای وارد کردن فایل اکسل در پنل کاربری) و زمان امتحانات و یا تاریخ دریافت کارنامه هر کلاس رو به صورت جداگانه براشون همراه با نام از طریق ارسال اختصاصی پیامک کنن.

در نتیجه نظارت والدین روی فرزندانشون بیشتر میشه و این نظارت قطعا در افزایش تلاش و انگیزه دانش آموزها تاثیر زیادی داره، علاوه براین مدرسه نیز با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت رضایت والدین دانش آموزان رو به دست آورده.


اطلاع رسانی غیبت ها

گاهی دانش آموزان به هردلیلی در مدرسه حضور پیدا نمیکنن قطعا در قالب موارد خانواده هاشون از غیبت دانش آموز اطلاع دارن اما گاهی پیش میاد که والدین اطلاعی ندارن، شما میتونین با ارسال پیامک اطلاع رسانی بابت تاخیر و غیبت دانش آموزان از وقایع احتمالی پیشگیری کنین.


اعلام تعطیلی مدرسه و کنسلی کلاس ها

اعلام تعطیلی مدرسه و کنسلی کلاس ها

حتما برای والدین پیش اومده که در روزهایی که هوا برفیه و یا خیلی آلوده است منتظر تعیین تکلیف تعطیلی فرزندشون باشن و گاهی وقت ها هم مجبور بشن تا مدرسه برن و با در بسته مواجه بشن.

یا زمانی که معلم مدرسه نتونه در کلاس حضور پیدا کنه و دانش آموز زودتر از موعد تعطیل بشه قطعا باید خانواده اش در جریان قرار بگیرن.

با پنل اس ام اس میتونین به راحتی همه این اخبار رو در همون لحظه به والدین ارسال کنین و برای برنامه ریزی درست اون روز بهشون کمک کنین. حتما والدین بابت این اطلاع رسانی به موقع شما خیلی خوشحال میشن.


یادآوری بابت جلسات اولیا و برنامه های مدرسه

یادآوری جلسات اولیا مربیان

در گذشته برای ارتباط برقرار کردن با والدین و اطلاع رسانی جلسات یا مراسم ها باید یه نامه رو تایپ و اون رو به تعداد بالا تکثیر میکردیم داخل پاکت میزاشتیم و به دانش آموز میدادیم .

اگر دانش آموز یادش میموند و نامه رو به والدین میداد میتونستیم اونو به جلسه مدرسه دعوت کنیم!!! اما الان می تونین با استفاده از سامانه پیامکی و ارسال یک پیامک به والدین همه کلاس ها به صورت جداگانه با کمترین زمان و هزینه اون ها رو به مدرسه دعوت کنین.


یادآوری زمان پرداخت شهریه و هزینه سرویس
معمولا تماس برای پرداخت هزینه و دریافت پول سخته !!! اما با ارسال اس ام اس از طریق پنل پیامکی میتونین این کار رو به راحتی انجام بدین و حتی برای گرفتن نتیجه بدون هیچ مانعی آن را چندبار در بازه های زمانی تعیین شده تکرار کنین تا نهایتا با یادآوری مداوم به نتیجه برسین.

برگزاری نظر سنجی و مسابقه پیامکی

برگزاری نظر سنجی و مسابقه پیامکی

در پنل اس ام اسی بهین پیام امکانی با عنوان مسابقه و نظرسنجی پیامکی وجود داره که میتونین از اون برای افزایش ارتباط با دانش آموزان و والدین شان استفاده کنین.

مثلا میتونین با ارسال یک اس ام اس به دانش آموز میزان رضایتش از کلاس های فوق برنامه رو متوجه بشین و بر اساس نظر دانش آموزها برای تداوم کلاس ها برنامه ریزی کنین.

یا میتونین در مناسبت های مختلف مثل روز دانش آموز یک مسابقه پیامکی برگزار کنین و با استفاده از اون بین دانش آموزانی که جواب درست رو ارسال کردن برنده ها رو مشخص کنین و به تعدادی جایزه بدین.


استفاده از پنل پیامکی برای تبلیغات:
شما میتونین با استفاده از ارسال های انبوه پیامک برای مناطق نزدیک مدرسه یا کدپستی های مناطق،ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشین و آنها رو برای ثبت نام در مدرسه تشویق کنین.

یا حتی میتونین از ارسال bts برای شماره های فعال ایرانسل در منطقه مدرسه ارسال پیامک داشته باشین.

البته چون بیشتر کاربرهای اپراتور همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی خودشون رو مسدود کردن برای استفاده بیشتر از موارد ذکر شده، نیاز به خط اختصاصی خدماتی دارین که خوشبختانه سامانه پیامکی بهین پیام این امکان رو برای مدرسه ها فراهم کرده و شما میتونین درخواست تبدیل خط اختصاصی به خدماتی رو ثبت کنین.

به نظرم فرصت رو از دست ندین و همین الان در پنل پیامکی بهین پیام ثبت نام کنین و یک قدم به مدارس مدرن و به روز نزدیک تر بشین.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :

01135102010 (5خط)