صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

راهکار فروش بیشتر با ارسال منطقه ای هدفمند

فروش بیشتر با ارسال منطقه ای هدفمند


از وقتی فروشگاهمون رو راه اندازی کردیم، انواع روش هارو امتحان کردیم تا تبلیغاتو توی منطقه فروشگاه انجام بدیم. مثلا کلی تراکت چاپ کردیم و با صرف هزینه و وقت زیاد توی خونه ها و بین آدما پخش کردیم، اما نه تنها بازخورد مناسبی نداشت بلکه با چشمای خودمون تراکتارو روی زمین می دیدیم که اینور و اونور میرفت و فقط فضا رو کثیف کرده بود.

همش توی این فکر بودیم که چه روش تبلیغاتی هست که هم کم هزینه باشه و هم تک تک افرادی که توی منطقه فروشگاه هستن تبلیغات مارو ببینن؟

همینطور که توی گوگل انواع مختلف روش های تبلیغاتی سرچ میکردیم اتفاقی با راهکارهای تبلیغاتی ارائه شده توسط سامانه ارسال پیامک یا همان بازاریابی پیامکی آشنا شدیم.

کاشکی زودتر با سامانه پیامکی و ارسال منطقه ای اون آشنا میشدیم. از زمانی که از این ارسال استفاده میکنیم تبلیغاتمون خیلی بازخورد بیشتری داشته. ساکنین اطراف فروشگاه پیامک رو دریافت کردن و میتونن آدرس و اطلاعات فروشگاهمون رو داخل گوشیشون داشته باشن و هروقت فراموش کردن فقط کافیه پیامشون رو چک کنن.

جذب مشتریان با بازاریابی پیامکی

جالبه که بدونیم هزینه این نوع تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی خیلی کمتره و اگه تعداد ارسال پیامک بالا باشه میتونیم از بسته های تخفیفی دوست داشتنی پنل پیامکی استفاده کنیم.

پنل اس ام اس چه امکاناتی برای ارسال تبلیغاتی منطقه ای داره؟

ارسال منطقه ای چند نوع داره که همه نیاز های ارسال پیامکی مارو برآورده میکنه .

در ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی، 3 تا 5 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظرمون رو مثلا کد پستی 197 را وارد میکنیم، در ارسال شهر و استان فقط کافیه شهر و استان مورد نظرمونو مثلا استان اصفهان شهر مبارکه رو انتخاب کنیم و در ارسال بر اساس پیش شماره، پیش شمار مورد نظرمونو مثلا 0912113 وارد میکنیم.در هر سه نوع ارسال تعداد شماره های ثبت شده بهمون داده میشه و ما بر اساس نیازمون به حداقل 1000 عدد از شماره ها ارسال داریم.

ارسال منطقه ای هم برای شماره های ایرانسل و هم برای شماره های همراه اول به صورت مجزا انجام میشه و با توجه به امکاناتی که پنل اس ام اس داره نیاز تبلیغاتی مارو به صورت جامعی تامین میکنه .

خلاصه این که ارسال پیامک یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه و هدف قرار دادن افراد یا مناطق خاص، اگه دنبال تبلیغات منظم و هدفمند هستین ارسال منطقه ای سامانه پیامکی بهین پیام میتونه کمک شایانی بهتون داشته باشه.

 جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :
01132313300 (5خط)