صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

ارسال پیامک منطقه ای

ارسال پیامک منطقه ای،راهکاری برای ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه به محدوده مشخصی از یک شهر است.در ادامه تجربه یکی از کاربران در استفاده از ارسال منطقه ای را مطالعه نمایید و سپس به نحوه استفاده از این امکان می پردازیم:

از وقتی فروشگاهمون رو راه اندازی کردیم، انواع روش هارو امتحان کردیم تا تبلیغاتو توی منطقه فروشگاه انجام بدیم. مثلا کلی تراکت چاپ کردیم و با صرف هزینه و وقت زیاد توی خونه ها و بین آدما پخش کردیم، اما نه تنها بازخورد مناسبی نداشت بلکه با چشمای خودمون تراکتارو روی زمین می دیدیم که اینور و اونور می رفت و فقط فضا رو کثیف کرده بود.

همش توی این فکر بودیم که چه روش تبلیغاتی هست که هم کم هزینه باشه و هم تک تک افرادی که توی منطقه فروشگاه هستن تبلیغات ما رو ببینن؟

همینطور که توی گوگل انواع مختلف روش های تبلیغاتی رو سرچ میکردیم اتفاقی با راهکارهای تبلیغاتی ارائه شده توسط سامانه ارسال پیامک یا همان بازاریابی پیامکی آشنا شدیم.

کاشکی زودتر با سامانه پیامکی و ارسال منطقه ای اون آشنا می شدیم. از زمانی که از این ارسال استفاده میکنیم تبلیغاتمون خیلی بازخورد بیشتری داشته. ساکنین اطراف فروشگاه پیامک رو دریافت کردن و میتونن آدرس و اطلاعات فروشگاهمون رو داخل گوشیشون داشته باشن و هروقت فراموش کردن فقط کافیه پیامشون رو چک کنن.

جذب مشتریان با بازاریابی پیامکی
انواع ارسال پیامک منطقه ای

سه نوع ارسال پیامک منطقه ای شامل ارسال پیامک بر اساس کد پستی،ارسال بر اساس شهر و استان و ارسال بر اساس پیش شماره تلفن همراه در سامانه پیامک بهین پیام در دسترس است.

در ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی، 3 تا 5 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر را وارد می کنیم. برای مثال کد پستی 197 را برای شهر تهران وارد می کنیم تا به شماره های موجود در این منطقه پیامک ارسال شود.نقشه کد پستی شهر های مختلف در پنل کاربری در دسترس است.در ارسال شهر و استان کافی است شهر و استان مورد نظر را انتخاب کنیم.برای مثال شهر مبارکه در استان اصفهان را انتخاب می کنیم.در ارسال بر اساس پیش شماره،پیش شماره تلفن های همراه مورد نظر را وارد می کنیم.برای مثال پیش شماره 0912113 را وارد می کنیم.

در هر سه روش ارسال پس از انتخاب تفکیک مورد نظر،تعداد شماره های موجود نمایش داده می شود تا کاربر تعداد مورد نیاز برای ارسال را انتخاب نماید.

ارسال منطقه ای هم برای شماره های ایرانسل و هم برای شماره های همراه اول به صورت مجزا قابل استفاده است.با توجه به امکاناتی که در پنل اس ام اس برای این ارسال در دسترس است،نیاز تبلیغاتی را به صورت جامعی تامین می کند.

راهنمای استفاده از ارسال پیامک منطقه ای

در پنل کاربری دو منوی ارسال منطقه ای همراه اول و ارسال منطقه ای و جنسیت ایرانسل مشاهده می شود.در هر کدام از این منو ها می توانید اقدام به ارسال منطقه ای نمایید.در این منو ها انواع ارسال منطقه ای که در بالا توضیح داده شد قابل استفاده است.

جهت ثبت نام فوری و رایگان در بهین پیام،عدد 333 را به شماره 50002060 پیامک نمایید

 جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :
01135102010 (10خط)

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: