صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

برای جذب مشتری دعوتنامه ارسال کنید

فروشگاه پوشاک الماس شما را دعوت به خرید جدیدترین محصولات فروشگاه با 20 درصد تخفیف می کند!
متن فوق را هفته پیش به صورت پیامک دریافت کرده بودم که چند نکته مهم بازاریابی در آن قابل توجه است که قصد توضیح آن ها را داریم.
در نگاه اول با یک پیامک تبلیغاتی ساده برخورد می کنید که با هدف بازاریابی ارسال شده است.اما این پیامک حاوی نکاتی است که توانسته جذابیت بیشتری برای جذب مشتری داشته باشد که مهم ترین آن ها را در این مطلب توضیح می دهیم.
نکته اول استفاده از کلمه دعوت در متن پیامک است.در فرهنگ ایرانیان دعوت یک کار پسندیده و قابل احترام است و هنگامی که شما از کلمه دعوت برای مراجعه افراد به فروشگاه استفاده می کنید،احساس مثبت و قابل احترامی را ایجاد خواهید کرد.با ایجاد این حس مثبت در مشتری علاقه ی بیشتری برای خرید از شما به دست می آید.
نکته بعدی به کار بردن عبارت جدیدترین محصولات است.ممکن است فردی قبلا به فروشگاه شما مراجعه و خرید کرده باشد ولی اکنون با دریافت یک دعوتنامه ساده تمایلی به بازدید مجدد از فروشگاهتان پیدا نکند مگر اینکه از رسیدن محصولات جدید مطلع شود.باید توجه داشت که اگر فردی در گذشته از شما خرید کرده باشد به این معنی است که به شما اعتماد دارد و با احتمال بیشتری نیز از محصولات جدید شما خرید می کند.
نکته بسیار مهم دیگری که در متن این پیامک قابل توجه است در نظر گرفتن تخفیف می باشد.اگر مشتری احساس کند با این تخفیف کالا را با قیمت مناسب تری نسبت به سایر فروشگاه ها خریداری می کند،با اعتماد بیشتری به فروشگاه شما مراجعه خواهد کرد.تخفیف دادن نوعی بازاریابی محسوب می شود که با استفاده صحیح از آن می توان مشتریان بیشتری را جذب کرد.
شما نیز با بکار گیری این نکات در نگارش متن پیامک هایتان می توانید جذابیت بیشتری به تبلیغات خود دهید.
جهت ارسال پیامک تبلیغاتی باید در پنل اس ام اس عضویت داشته باشید.اگر هنوز عضو بهین پیام نشده اید می توانید با ثبت نام رایگان اقدام به ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی نمایید.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
 01135102010 (5خط)