صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

کاربرد ارسال پیامک برای فروشگاه اینترنتی

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشید قطعا محصولات زیادی برای معرفی به مشتریان خواهید داشت اما باید این را در نظر بگیرید که هر روز تعداد زیادی از افراد وارد سایت فروشگاهی شما نمی شوند که بخواهند محصولات جدید را مشاهده نمایند و این خود شما هستید که باید محصولاتتان را معرفی و مشتریان را به سایت خود بکشانید.
برای این کار به افرادی که در گذشته از سایتتان خرید کرده اند پیامک ارسال کنید و محصولات جدیدتان را معرفی نمایید.این افراد به سایت شما اعتماد دارند این موضوع احتمال خرید مجدد را بالا می برد.همچنین با درج لینک فروشگاه در پیامک باعث افزایش بازدید از سایت می شوید که خود بهبود سئو سایت شما را در پی دارد.
مشتری سازی مجدد مشتری های قبلی یکی از نکات بسیار مهم بازاریابی ای است که تنها کسب و کار های موفق به آن توجه می کنند.مشتریان قدیمی یکبار به سایت شما اعتماد و از آن خرید کرده اند در نتیجه با احتمال بیشتری در آینده به سایت و محصولاتتان اعتماد می کنند.
می توانید تخفیف های دوره ای در نظر بگیرید و این تخفیفات را از طریق ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی کنید.تخفیف مشوق مناسبی برای رجوع افراد به سایت شما می باشد.
همیشه نیاز نیست پیامک ها را به مشتریان سابق ارسال نمایید بلکه می توانید از بانک اطلاعاتی موجود در سامانه جهت بازاریابی پیامکی استفاده و پیامک ها را به افراد جدید ارسال کنید.
پیامک انبوه یکی از ده ها امکانات ارایه شده در پنل اس ام اس بهین پیام می باشد که پس از ثبت نام در سامانه به راحتی قابل دسترسی می باشد.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)