صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

پیش بسوی بازاریابی پیامکی با ارسال پیامک انبوه


قبل از هر چیز شاید برایتان جای سوال باشد که با وجود شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و واتس اپ و ... آیا بازاریابی پیامکی همچون گذشته گزینه مناسبی برای تبلیغات است یا خیر! جواب ما مثبت است. حتی می توان گفت بازاریابی پیامکی یکی از کم هزینه ترین و در عین حال موثرترین راه های تبلیغ و دیده شدن است. یکی از راه های بازاریابی پیامکی، ارسال پیامک انبوه است.

ارسال پیامک انبوه چیست؟

بدون شک همه ما از اس ام اس استفاده کردیم و با نحوه کار آن آشنا هستیم: یک متن کوتاه و بعضا بلند که می تواند شامل متنی جذاب برای اطلاع رسانی یا عرض تبریک یا تسلیت باشد. همین پیامک را می توان برای بیش از یک مخاطب ارسال کرد و از طریق آن به معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات خود بپردازید. این همان اس ام اس انبوه است که به مخاطبان زیادی ارسال می شود.

پیامک انبوه چه فایده ای دارد؟

علاوه بر فواید گفته شده در پست قبلی، اس ام اس انبوه مزایای دیگری دارد که در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

1- فراگیری سریع

آمارها نشان می دهند 96 درصد کاربران دارای تلفن های هوشمند اند که در این شرایط تاثیر بسیار زیاد بازاریابی پیامکی امر بدیهی است. از طرفی طبق آمار ها،هر فرد به طور میانگین در روز 150 بار تلفن همراه خود را چک می‌کند که نشان می دهد شخص در انتظار دریافت تماس یا پیامک است. نکته مهم،بالاترین میزان خوانده شدن پیامک نسبت به سایر پیام‌رسان ها می باشد.

2- هدف گیری دقیق

فرض کنيد قصد داريد براي يک محصول آموزش ويژه داوطلبان کنکور تبليغ کنيد . راه هاي زيادي پيش رو داريد که گيرنده ها را انتخاب نمایید ، ولي يقينا ارسال اين پيامک به 100 هزار نفر از داوطلبان کنکور بازدهي بيشتر دارد تا ارسال به 100 هزار نفر در يک شهر.

سامانه بهین پیام تمامي مواردي که شما براي نشانه گيري دقيق نياز داريد را در اختيارتان قرار مي دهد :

- ارسال سن و جنسیت :با قابلیت ارسال پیامک به تفکیک سن،جنسیت و شهر برای تمام نقاط کشور 

- ارسال bts : با قابلیت ارسال پیامک به شماره های تحت پوشش دکل های مخابراتی ایرانسل با قابلیت انتخاب مکان دکل 

- ارسال منطقه ای :با قابلیت ارسال بر اساس شهر،پیش شماره تلفن همراه و کد پستی برای تمام نقاط کشور 

علاوه بر موارد فوق بانک های اطلاعاتی دقیق دیگری نیز در سامانه موجود است که با ثبت نام امکان آشنایی و استفاده از آن ها فراهم خواهد بود

3- هزینه مقرون به صرفه

در مقایسه با سایر روش های بازاریابی همچون تلویزیون و رادیو و افزایش سرسام آور هزینه های چاپی، پیامک انبوه بسیار مقرون به صرفه می باشد. سامانه اس ام اس بهین پیام تضمین می دهد پلن متناسب با بودجه شما حتی اگر اندک هم باشد وجود دارد.

 جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :
01132313300 (5خط) احتمالا به این مقالات علاقه دارید: