صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

زمانی که فقط تبلیغات پیامکی امکان پذیر است

همیشه تبلیغات شرکت ها،کارخانه ها و تولیدی های بزرگ را در بیلبورد های تبلیغاتی سطح شهر و در آگهی های تلوزیونی می بینیم.این تجارت ها با توجه گردش مالی زیاد خود امکان استفاده از روش های تبلیغاتی گوناگون را دارند.اما برای شرکت های کوچکتر روش های محدود تری برای تبلیغات وجود دارد.از طرفی آگهی های با هزینه بالا مانند تبلیغات تلوزیونی طیف وسیعی از بینندگان را در بر می گیرد که برای بسیاری از کسب و کار های کوچک نیاز نیست بلکه تبلیغات تنها در یک محدوده مشخص کافیست.پیشرفت تکنولوژی شرایطی را فراهم آورده تا تمام تجارت ها از بزرگترین آن ها تا کوچک ترین کسب و کار بتواند با توجه به بودجه تبلیغاتی خود اقدام به بازاریابی کند.یکی از پر بازده ترین روش ها استفاده از تبلیغات پیامکی می باشد.
تبلیغات پیامکی چند ویژگی مهم دارد که موجب برتری آن نسبت به سایر روش ها می شود که به آن ها اشاره می کنیم:
تبلیغات بدون توجه به بودجه تبلیغاتی
در سامانه پیامکی مهم نیست با چه مقدار هزینه اقدام به تبلیغات می کنید.با هر بودجه تبلیغاتی امکان خرید پیامک وجود دارد.اگر صاحب یک کارخانه بزرگ باشید می توانید با بودجه تبلیغاتی بیشتر نتیجه بیشتری دریافت کنید و اگر کسب و کار کوچک تری داشته باشید نیز امکان خرید پیامک طبق بودجه تبلیغاتی شما وجود دارد.
بازدهی زیاد با صرف هزینه کم
ده ها میلیون تومان هزینه نیاز است تا یک بیلبورد تبلیغاتی در جای مناسبی از شهر را اجاره کنید.اما واقعا این هزینه بازدهی مناسب رادارد؟
اما تبلیغات پیامکی برعکس مورد ذکر شده در عین بازدهی بالا بسیار هزینه کمی دارد.پایین بودن هزینه ارسال پیامک را با یک مقایسه ساده نسبت به سایر روش های تبلیغاتی می توانید متوجه شوید اما برای بازدهی بالا این نوع تبلیغ باید گفته شود پیامک های ارسال شده به تلفن همراه با احتمال بسیار بالا و نزدیک به صد درصد خوانده می شود و این یعنی تبلیغات شما مورد توجه تمامی افراد مورد نظرتان قرار می گیرد و این باعث بازدهی بالای تبلیغات شما می شود.
تبلیغات هدفمند
با این روش تبلیغات هدفمند دارید.یعنی نیاز نیست هزینه زیاد بابت تبلیغاتی دهید که ممکن است افرادی مشاهده کنند که اصلا دسترسی به خدمات شما ندارند.برای مثال فروشگاهی در یک شهر دارید و تبلیغات تلوزیونی دهید.آیا تمام بینندگان آگهی در شهر شما می باشند؟قطعا خیر و شما هزینه زیادی بابت مشاهده افرادی داده اید که اصلا به خدمات شما دسترسی ندارند.
اما تبلیغات پیامکی این امکان را فراهم آورده تا تنها پیامک را برای افراد در محدوده مورد نظر شما ارسال شود.البته به غیر از تفکیک محدوده ارسال،تقسیم بندی های کاربردی دیگری نیز وجود دارد که پیشنهاد می شود با ثبت نام رایگان در سامانه از آن ها بازدید و استفاده نمایید.
دسترسی آسان
برای استفاده از تبلیغات پیامکی تنها نیاز به اینترنت دارید.پشت میز کار خود بنشینید و وارد سامانه پیامکی شوید و از امکانات آن استفاده نمایید.به همین راحتی!
موارد فوق تنها چند مورد از مزیت های سامانه پیامکی می باشد و پیشنهاد می شود با ثبت نام در بهین پیام با دنیای بی نظیر پیامک تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.
همکاران ما آماده پاسخگویی به کاربران عزیز با شماره های زیر می باشند:
01135102010 (5خط)