صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

اطلاع رسانی فوری با ارسال پیامک

برای همه ی ما پیش آمده که در موقعیت هایی قرار گرفته باشیم که نیاز به اطلاع رسانی فوری به تعداد زیادی از افراد در رابطه با موضوع مهمی باشد.برای مثال جلسه کاری مهمی پیش آمده باشد یا تاریخ مراسمی تغییر کرده باشد و لازم است هر چه زودتر به همه ی افرادی که می بایست حضور داشته باشند اطلاع داده شود.
در این مواقع می توانید تلفن همراهتان را بردارید و با تک تک افراد تماس تلفنی برقرار کنید.اما واقعا در صورت زیاد بودن افراد، تا چه حد امکان برقراری تماس تلفنی وجود دارد.از طرفی ممکن است در لحظه تماس شما همه ی افراد قادر به پاسخگویی نباشند و مجبور خواهید شد چندین بار با هر شخص تماس بگیرید تا موفق به رساندن پیام شوید و مجبور خواهید شد پروسه وقت گیری را سپری کنید.
اگر پیش آمدن اطلاع رسانی های فوری را از قبل پیش بینی کرده باشید ممکن است گروهی از افراد مورد نظر در یکی از شبکه های اجتماعی داشته باشید و پیام اطلاع رسانی را در آن جا ارسال کنید.اما آیا همه ی افراد در آن زمان آنلاین و قادر به مشاهده پیام شما می باشند؟ قطعا یک سری از افراد دسترسی به اینترنت نخواهند داشت و ممکن است متوجه پیام شما نشوند.
روش های دیگری هم برای این کار وجود دارد اما هر کدام مشکلات مربوط به خود را دارند که ممکن است شما را به دردسر بیاندازد.
اما روش دیگری وجود دارد که در مقایسه با روش های ذکر شده بسیار مناسب تر می باشد و آن استفاده از سامانه پیامکی است.
در سامانه پیامکی قابلیت ارسال پیامک گروهی به صورت یکجا و در یک لحظه به افراد بسیار زیادی وجود دارد.علاوه بر دسترسی آسان و به صرفه این روش اطلاع رسانی، می توانید در مقایسه با سایر روش ها با درصد بسیار بالاتری مطمئن باشید که پیامتان به دست مخاطبان رسیده و خوانده شده است.
همچنین اگر پیش آمدن اطلاع رسانی های فوری را از قبل پیش بینی کرده باشید می توانید لیستی از شماره همراه های افراد را از قبل تهیه و در سامانه ذخیره نمایید و هر زمان که نیاز به ارسال پیام باشد تنها با انتخاب دفترچه تلفن مربوطه بلافاصله پیامک ارسال کنید.
برای استفاده از ارسال پیامک انبوه کافیست در بهین پیام ثبت نام و از پنل کاربری استفاده نمایید.
شماره های تماس با پشتیبانی:
01135102010 (5خط)