صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

روشی موثر برای استفاده از پیامک تبلیغاتی

حتما برایتان پیش آماده از یک فروشگاه خرید کنید و فروشنده پس از پایان خرید شماره همراهتان را یادداشت کند.به نظرتان با جمع آوری این شماره ها چه هدفی دارد؟
موضوع این مطلب دقیقا همین است.با دریافت شماره مشتریان می توان آن ها را در آینده ترغیب به خرید مجدد کرد. اجازه دهید با یک مثال توضیح دهم!تصور کنید شما لباسی را از یک فروشگاه خرید می کنید و این معنی را می دهد شما محصولات آن فروشگاه را می پسندید و علاقه مندید مطلع از محصولات جدید آن نیز باشید.صاحب فروشگاه اگر شماره شما را دریافت کرده باشد در آینده در قالب یک پیامک این موضوع را به شما اطلاع می دهد و احتمال مراجعه مجدد مشتری قبلی به فروشگاه خود را تا حد زیادی بالا می برد.
اگر شما هم صاحب یک فروشگاه می باشید می توانید از این روش نیز در کنار سایر کاربرد های پیامک تبلیغاتی بهره ببرید.برای این کار کافیست پس از پایان خرید مشتریان شماره ی آن ها را دریافت و در سامانه پیامکی بهین پیام ذخیره نمایید و هر زمان محصول جدیدی داشتید با یک پیامک به آن ها اطلاع دهید.علاوه بر این موضوع با تبریک تولد مشتریان یا ارسال پیامک های مناسبتی مختلف،حس خوبی از فروشگاهتان را در خاطر مشتریان ایجاد کنید.
شماره تماس با کارشناسان شرکت جهت دریافت راهنمایی:  
01135102010 (5خط)