صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

چرا برخی از سامانه هاي پيامکي نامناسب اند

سامانه پيامکی محيطي براي ارائه خدمات پيامکي است.ارسال و دريافت پيامک به صورت تکي و انبوه از امکانات پايه مي باشد که امکانات جانبي مختلف مي تواند آن را به يک سامانه مناسب تبديل کند.البته امکانات بخش مهمي از يک سامانه پيامک مي باشد اما نکته قابل توجه محیط کاربري آسان مي باشد تا به راحتي به تمامي امکانات دسترسي داشته باشيد.
خدمات ارائه شده بايد در حداقل شرايط،شامل بانک اطلاعاتي شماره همراه جهت ارسال پيامک و پشتيباني از اپراتور هاي ارسال مختلف و امکانات ساده اي مانند دفترچه تلفن،سيستم شارژ آنلاين و... باشد.سامانه اي که به امکانات پايه بسنده کند نمي تواند يک محيط مناسب ارائه دهد و قطعا لازم است ديد گسترده تري براي تبديل شدن به يک سامانه مناسب داشته باشد.
بهين پيام،يکي از سامانه هاي محبوب پيامکي است که با تکيه بر سابقه ي کاري بلند مدت،افتخار ارائه سامانه پيامک پيشرفته با امکانات بي نظير در محيط کاربري لذت بخش در کنار پشتیبانی قوی جهت پاسخگویی به کاربران را دارد که آن را به یک سامانه مناسب در نظر کاربرانش تبدیل کرده است.اگر هوز عضو بهين پيام نشده ايد مي توانيد از طريق دموي سيستم با پنل کاربري آشنا شويد.
همچنين در بهين پيام امکان پرطرفدار ارسال پيام صوتي در کنار ساير امکانات سامانه فعال است.لازم به ذکر است تمامي امکانات در بهين پيام به صورت کاملا رايگان در اختيار کاربران قرار دارد و هيچ هزينه اي بابت پنل و ثبت نام دريافت نمي شود و کاربران تنها هزينه شارژ حساب را پرداخت مي کنند.
جهت ارتباط با پشتیبانان شرکت به شماره 01135102010 (5خط) تماس بگیرید