صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

راهنمای ارسال پیامک مشاغل برای مشاورین املاک

ارسال پیامک مشاغل یکی از بانک های اطلاعاتی پر کاربرد برای مشاورین املاک به حساب می آید.سامانه پیامکی بهین پیام بانک اطلاعات جامعی از مشاغل کشور جهت ارسال پیامک ارائه می دهد که یکی از آن ها صنف املاک می باشد به صورتی که در آن 21 گروه مختلف از انواع املاک جهت فروش یا اجاره درج شده است که امکان ارسال پیامک به صاحبان آن ها فراهم می باشد.مشاوران املاک می توانند از این بانک اطلاعاتی جهت ارسال هدفمند به مخاطبانی که مرتبط به کسب و کارشان می باشد استفاده نمایند.همچنین امکان انتخاب مخاطبان به تفکیک شهر و استان نیز وجود دارد.برای مثال می توانید انتخاب نمایید تا به گروه خریداران آپارتمان در شهر تهران ارسال شود.پیشنهاد می کینم حتما در پنل کاربری به ارسال مشاغل و اصناف مراجعه نمایید تا تنوع مشاغل موجود جهت ارسال پیامک را مشاهده کنید.
علاوه بر ارسال مشاغل،امکان ارسال پیامک به شماره های بیشتری به صورت شهر،سن و جنسیت موجود است که می توانید برای معرفی ملک،زمین  و ... به آن ها اقدام نمایید.
امکانات بی نظیری در پنل اس ام اس بهین پیام در اختیار کاربران به صورت رایگان قرار می گیرد که برای راهنمایی می توانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید:      
01135102010 (5خط)

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: