صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

راهنمای کاربرد ارسال پیامک برای تولید کنندگان

تولید، چرخ محرک صنعت است. در صورتی این چرخ به حرکت خود ادامه می دهد که بازار فروش برای آن برقرار باشد.رونق بازار به عوامل بسیاری از جمله کیفیت و برند محصول بستگی دارد که تبلیغات مناسب جهت برندینگ و معرفی آن را نباید فراموش کرد.اما تولید کنندگان چگونه می توانند از پیامک برای بازاریابی استفاده نمایند؟
ارسال پیامک پتانسیل بالایی در بازاریابی دارد.کابران بسیاری با استفاده از این سیستم کمپین های تبلیغاتی خود را برنامه ریزی و اجرا می کنند که تولید کنندگان می تواند بخش مهمی از این کاربران را تشکیل دهند.
کاربرد های پیامک برای تولید کنندگان:
تولید برای فروش نیاز به معرفی دارد و پیامک این کار را برای شما انجام می دهد.با استفاده از پیامک می توان به افراد بسیاری با کمترین هزینه، محتوای جذابی از محصول را ارسال کرد و مطمئن بود پیامک توسط مخاطبان دیده می شود. نکته ی مهم هدف گیری دقیق است بدین معنی که در سامانه پیامکی بهین پیام می توان شماره مخاطبان را بر اساس شهر و منطقه،سن و جنسیت،مشاغل و اصناف انتخاب کرد تا به صرفه ترین هزینه تبلیغاتی حاصل شود.
کاربرد دیگر پیامک،اطلاع رسانی محصولات جدید به مشتریان قدیمی است.برای مثال یک مشتری مدتی قبل محصولی از شما به صورت انبوه خریداری کرده و شما شماره شخص را با اجازه او دریافت کرده اید.اکنون محصول جدید دیگری تولید می کنید که به نظر می آید برای او جذاب باشد.با ارسال پیامک به او محصول جدید خود را معرفی می کنید تا اقدام به خرید آن نماید.
فراموش نکنید مشتریان قدیمی بهترین گزینه برای خرید مجدد از تولیدتان می باشند.پس همیشه سعی کنید در اولین فروشتان شماره های آن ها را دریافت و وارد دفترچه تلفن سامانه پیامک نمایید.بدین ترتیب می توانید پیامک های مناسبتی،تخفیف های تشویقی و ... را برای آن ها پیامک کنید تا ارتباطتان با آنها برقرار بماند.
اگر نیاز به راهنمایی دارید با کارشناسان شرکت در تماس باشید:
01135102010 (5خط)