صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

دریافت هزینه امکانات در برخی شرکت های پیامکی

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی از همان ابتدای ثبت نام مبلغ اولیه را از کاربرانشان دریافت می کنند. حتی در برخی از این شرکت ها بابت فعال شدن برخی از امکاناتی که کاربر به آن ها نیاز دارد مجددا هزینه اضافی دریافت می شود در صورتی که در سامانه پیامکی بهین پیام ثبت نام و دریافت پنل کاربری به همراه تمام امکانات به صورت کاملا رایگان می باشد که در کنار این خدمات رایگان، خطوط ارسال پیامک متنی و ارسال پیام صوتی نیز به صورت رایگان در پنل کاربری فعال می شود.
نکته قابل توجه دلیل دریافت هزینه های متعدد در سایر سامانه ها می باشد درحالی که بهین پیام به صورت کاملا رایگان امکانات پیشرفته و بروزی را در دسترس کاربران قرار می دهد.بهین پیام همواره تلاش کرده با جلب رضایت مشتریان، تداوم همکاری با آن ها را در اولویت قرار دهد و قطعا یکی از دلایل رضایت مشتریان این است که خیالشان راحت باشد قرار نیست هر سری هزینه اضافی بابت دریافت خدمات جدید پرداخت نمایند. در حالی که سایر شرکت ها طبق سیاست کاری خود هزینه اولیه و گاهی هزینه جداگانه برای هر امکان جدیدی که کاربرانش نیاز دارند دریافت می کنند.
بهین پیام افتخار می کند که توانسته با در اختیار قرار دادن رایگان کامل ترین امکاناتی که کاربران سامانه پیامکی به آن ها نیاز دارند،رضایت حداکثری آن ها را کسب کند.
رایگان بودن سامانه و امکانات در بهین پیام باعث شده تا کاربران بسیار زیادی به ما اعتماد نمایند و بتوانیم به کمک پیشنهادات این کاربران محترم کامل ترین مجموعه پیامکی را ارائه دهیم.
اگر هنوز در بهین پیام ثبت نام نکرده اید می توانید جهت آشنایی با محیط کابری سامانه از دموی سیستم وارد نسخه آزمایشی سامانه شوید و سپس در صورت تمایل ثبت نام نمایید.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)