صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

چرا همه افراد نیاز به سامانه پیامک دارند؟

سامانه پیامک به محیطی گفته می شود که  امکان ارسال اس ام اس و امکانات مربوط به آن را در دسترس قرار می دهد. به عنوان مثال در نظر بگیرید قصد اطلاع رسانی موضوع یا تبلیغ محصولی را به تعداد مشخصی از افراد دارید. روش راحت و مناسب ارسال اس ام اس به آن ها می باشد.
سامانه پیامک بهین پیام امکان ارسال اس ام اس انبوه به راحت ترین روش در کنار امکانات پیشرفته مربوط به آن را در محیط کاربری خود قرار داده است. در این محیط امکان ارسال پیامک انبوه به شماره های مورد نیاز شما فراهم می باشد.   
دلیل این که گفته می شود همه افراد نیاز به یک سامانه پیامک دارند این است که قطعا هر فردی نیاز به برقراری ارتباط جهت اطلاع رسانی مراسم های خاص مانند جشن،دورهمی ها،مراسمات مذهبی و ... دارد و یا اینکه محصول یا خدماتی ارایه می دهد که نیاز است برای تبلیغ آن ها به دیگران پیامک ارسال کند که امکان این کار در سامانه پیامک بهین پیام فراهم شده است.
شما می توانید شماره های افرادی که قصد ارسال پیامک به آن ها را دارید در سامانه وارد نمایید و یا از بانک اطلاعاتی سامانه شماره های مورد نظر را پیدا کنید.بانک اطلاعاتی سامانه شماره های افراد را به تفکیک شهر،جنسیت،سن و شغل در اختیار کاربران قرار می دهد.
در کنار تمامی امکانات بی نظیر بهین پیام امکان ارسال پیام صوتی فعال می باشد که یکی از بی نظیرترین روش ها جهت اطلاع رسانی و تبلیغات به حساب می آید.  
جهت آشنایی با محیط کابری سامانه می توانید از دموی سیستم وارد نسخه آزمایشی سامانه شوید و سپس در صورت تمایل ثبت نام نمایید.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)