صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

مزیت استفاده از پیام صوتی در تبلیغات

ارسال پیام صوتی را می توان از بروزترین روش های تبلیغاتی شمرد که به سرعت توانسته محبوبیت بسیاری در بین کاربران کسب کند. در این روش تبلیغاتی،کاربر می تواند یک آوای متناسب با آگهی خود را ثبت کند تا آن را به صورت پیام صوتی به شماره های همراه و ثابت افراد موجود در یک محدوده جغرافیایی مشخص در تمامی شهر های کشور به تفکیک سن و جنسیت و تخصص خاص ارسال کند.
راهنمای استفاده از این امکان در مقاله راهنمای کامل استفاده از پیامک صوتی توضیح داده شده است.در ادامه به مزایای بی نظیر استفاده از این روش تبلیغاتی می پردازیم.
روش کار به این صورت است که تلفن افراد زنگ می خورد و سپس پیام صوتی به صورت یک آوایی که از قبل مشخص شده پخش می شود.اکنون تصور کنید اگر در یک آوای مناسب بتوانید خدمات و محصولاتتان را با زبان خود توضیح دهید تا مخاطبانتان آنها را بشوند تا چه حد می تواند در بهبود کیفیت تبلیغات موثر باشد.قطعا با این کار مخاطبانتان تجربه قابل اطمینان تری نسبت به شما پیدا می کنند و این موضوع می تواند گامی بسیار موثر در تبلغات باشد.
از طرفی دیگر در سامانه پیامک بهین پیام این امکان وجود دارد که آوای خود را تنها به افرادی ارسال می کنید که نیاز به محصولات و خدمات شما داشته باشند.بدین ترتیب هزینه کمتری برای تبلیغات پرداخت می کنید اما بیشترین بازدهی را خواهید داشت.
مزیت مهم ارسال پیام صوتی این است که می توانید به تمامی افراد ارسال کنید و برخلاف ارسال پیامک محدودیتی برای ارسال به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر  فعال کرده اند وجود ندارد.
در کنار تمام این مزیت ها قیمت بسیار مناسب ارسال پیام صوتی،برتری بی نظیری به این نوع ارسال داده است.
اطمینان می دهیم تجربه لذت بخشی از ارسال پیام صوتی در سامانه بهین پیام خواهید داشت.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)