صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

انتقال پیامک های دریافتی به شماره مشخص

انتقال پیامک یکی از امکانات جالب سامانه پیامک بهین پیام می باشد که به کمک آن می توانید بدون نیاز به مراجعه به پنل کاربری از پیامک های دریافتی جدید خود آگاهی کسب کنید.
برای این فرایند کافیست یک شماره همراه در قسمت مربوطه وارد نمایید تا با اعمال تنظیمات مناسب،پیامک های دریافتی مورد نیاز شما به آن شماره همراه فوروارد شود.
برای استفاد از امکان انتقال پیامک نیاز است به منوی امکانات در پنل کاربری مراجعه و گزینه منشی و پاسخ خودکار را انتخاب نمایید.روش استفاده از امکان منشی در مقاله کاربرد های منشی پیامکی چیست توضیح داده شده است.با ما همراه باشید تا در ادامه به طور اختصاصی امکان انتقال پیامک را توضیح دهیم.
برای فوروارد پیامک دریافتی به یک شماره خاص پس از مراجعه به قسمت منشی و پاسخ خودکار یک منشی جدید ایجاد نمایید و در قسمت مرحله اول پس از انتخاب نام منشی،شروط مورد نظر برای پیامک هایی که قصد فوروارد آنها را دارید مشخص می کنید و سپس سایر تنظیماتی که در بخش مورد نظر است را انجام داده و در ادامه وارد مرحله دوم می شوید.
در مرحله دوم، شماره مورد نظر که قصد فوروارد به آن را دارید در قسمت فوروارد پیامک به یک شماره وارد می کنید و سپس منشی خود را ثبت نهایی می نمایید.
بدین روش اگر مخاطبانتان پیامکی در پاسخ به پیامک تبلیغاتی یا سایر پیامک های شما به سامانه ارسال کرده باشند برای شما فوروارد می شود.
توجه نمایید در قسمت منشی اگر نیاز به استفاده از سایر امکانات منشی نیز داشته باشید می توانید در کنار گزینه توضیح داده شده استفاده نمایید.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط) 

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: