صفحه اصلی ورود امکانات تصاویر سامانه ثبت نام دموی سیستم ارتباط با ما

افزودن منوی درخواست خدماتی سازی خط اختصاصی

با توجه به عدم تمایل درصد زیادی از کاربران تلفن همراه نسبت به دریافت پیامک تبلیغاتی،امکان ارسال پیامک از طریق سامانه به آن ها مقدور نمی باشد.به همین دلیل مخابرات امکان ویژه ای برای نهاد ها و شرکت هایی که پیامک های غیر تبلیغاتی ارسال می کنند فراهم آورده است تا بتوانند برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند نیز ارسال خدماتی و اطلاع رسانی داشته باشند.برای استفاده از این امکان لازم است اقدام به خدماتی سازی خط اختصاصی خود نمایید.
خطوط خدماتی تنها قابلیت ارسال پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی دارند و نمی توانید اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی توسط این خطوط نمایید.
اگر شما هم نیاز به ارسال اس ام اس های غیر تبلیغاتی به شماره های گیرنده مسدود دارید می توانید اقدام به خدماتی سازی خط خود نمایید.
سامانه پیامک بهین پیام اقدام به راه اندازی قسمت خدماتی سازی خط اختصاصی در منوی تنظیمات پنل کاربری کرده است تا کاربران درخواست خود را به صورت سازمان یافته در این قسمت ثبت نمایند.
توجه شود قبل از ثبت درخواست،آموزش خدماتی سازی را از منوی ذکر شده حتما مطالعه نمایید.همچنین فرم های مربوطه در این قسمت قرار داده شده که می توانید اقدام به دانلود آنها نمایید.
تلفن تماس با کارشناسان شرکت:
01135102010 (5خط)