تاثیر تبلیغات پاک بر روند بازاریابی

دنیای امروز با توجه به آلودگی بیش از حد محیط زیست باید در تلاش برای صرف انرژی پاک در همه زمینه ها باشد.این رویکرد تا حدی مهم است که حتی روند تبلیغات را هم تحت تاثیر قرار داده است.استفاده بیش از حد تبلیغات های بنری،تراکتی و ... علاوه بر آسیب بر ظاهر شهر آلودگی هایی از همان مراحل اولیه تهیه آنها تا ایجاد زباله دارد.البته منظور حذف کامل این روش تبلیغات نیست بلکه نباید بیش از حد اقدام به اینگونه روش ها شود.
تبلیغات هایی مانند تبلیغ در تلوزیون یا  فضای مجازی تا حدی می توانند پاک تلقی شوند.اما موضوع مورد بحث ما استفاده از تبلیغات پیامکی می باشد.
دو مزیت اصلی استفاده از پیامک تبلیغاتی نسبت به سایر روش ها یکی نداشتن آلودگی های سایر روش ها و دیگری داشتن اختصاصی ترین گزینه ها برای یافتن و ارسال پیام فقط به جامعه هدف مورد تبلیغ است.
بیایید از نظر روانشناسانه به موضوع بنگریم.هنگامی که فردی تراکت های تبلیغاتی که در خیابان پخش است را میبیند ممکن است حس خوبی به آن پیدا نکند اما اگر همان تبلیغ از طریق ارسال پیامک بر روی موبایل شخص باشد هم به احتمال بسیار بالا متن تبلیغ را می خواند و هم اینگونه قابل اعتماد تر است.اصل استفاده از روش تبلیغاتی پاک قطعا تاثیر مثبتی بر روند تبلیغات خواهد گذاشت.  
تلفن های تماس جهت ارتباط با کارشناسان شرکت:
01132313300-02177943413