سوالات متداول

در این صفحه سوالات متداولی که ممکن است برای شما پیش بیاید را پاسخ  داده ایم .

اگر پاسخی برای سوال خود پیدا نکردید با کارشناسان ما با شماره 02177943413 تماس حاصل فرمایید .

سوالات متداول پیامکی

فعال سازی پنل اس ام اس بهین پیام در لحظه بوده و بلافاصله بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام، پنل پیامکی شما در وضعیت آماده برای ارسال قرار میگیرد.

سامانه پیامکی هوشمند بهین پیام،تنها محدود به قابلیت ارسال و دریافت پیامک نمیشود.

قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس نقشه،لیست سفید،مسابقه و نظرسنجی پیامکی و … تنها نمونه ی کوچکی از امکانات پنل اس ام اس بهین پیام است.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوایند از صفحه “امکانات سامانه پیامکی بهین پیام” دیدن فرمایید

سامانه پیام کوتاه بهین پیام علاوه بر امکان بازدید رایگان از سامانه، ضمانت بازگشت وجه نیز به کاربران می دهد تا با خیالی آسوده اقدام به استفاده از پنل کنند.
بازگشت وجه تا یک ماه پس از شارژ پنل و حداکثر استفاده از 10 درصد شارژ انجام شده قابل اعمال است.
به این معنی که اگر یک ماه از تاریخ شارژ کاربر نگذشته باشد و یا بیش از 10 درصد شارژ خود را استفاده نکرده باشد، امکان بازگشت وجه وجود دارد.

خیر
دریافت پیامک در سامانه پیامکی بهین پیام به صورت کاملا رایگان بوده و هزینه ای از حساب و اعتبار کاربر کسر نمیشود.

شما می توانید با استفاده از وبسرویس ارسال پیامک (API) پنل پیامکی را به نرم افزار و یا سایت خود متصل نمایید و ارسال های خود را از آن طریق انجام دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این موضوع می توانید با کارشناسان سامانه از طریق شماره 02177943413 در تماس باشید.

بله. با استفاده از منشی پیامکی و فعالسازی تنظیمات مربوط به آن می توانید بدون دسترسی به اینترنت نیز اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید.

با توجه به استانداردهای جهانی، هر پیامک در زبان فارسی 70 حرف می‌باشد، به این معنی که اگر متن پیامک شما بیشتر از 70 حرف باشد, پیامک شما بیش از یک صفحه می شود و به ازای هر صفحه یک اعتبار از شما کسر خواهد شد.
در هنگام نگارش متن, تعداد حروف و صفحات فعلی پیامک به شما نمایش داده می‌شود.

بله!
هیچ محدودیتی در شماره همراه ثبت نامی وجود ندارد و میتوانید به راحتی با استفاده از شماره موبایل خود در سامانه ارسال پیامک بهین پیام به صورت رایگان ثبت نام کنید.

تعرفه های یک ستاره و دو ستاره به صورت سالانه بوده و نیازمند پرداخت هزینه تمدید سالیانه هستند. تا یک ماه قبل از تاریخ انقضا هزینه تمدید شامل 50% تخفیف شده و در صورت عدم پرداخت هزینه تمدید، پنل به صورت خودکار به حالت پایه تغییر پیدا میکند. هزینه تخفیف با توجه به قیمت روز محاسبه خواهد شد.

متاسفانه ارسال با نام تجاری از طرف مخابرات برای سامانه ها غیرفعال می باشدو در زمان ارسال فقط شماره فرستنده نمایش داده می شود.

بله قطعا !

شما میتوانید با استفاده پیامک صوتی، خط سامانتل و یا خط خدماتی برای ارسال به بلک لیست اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از مقاله ی “3 راه ارسال پیامک به گیرنده مسدود ها” دیدن فرمایید.

بله؛ خوشبختانه در حال حاضر محدودیتی از طرف اپراتورها برای ارسال لینک در پیامک اعمال نگردیده است.

 

تمامی قرارداد های مخابرات مبنی بر قرارداد با اپراتورها و ارائه ی سرشماره به صورت سالانه می باشد و در صورت اعلام مخابرات جهت پرداخت هزینه تمدید خطوط، کاربران نیز موظف به پرداخت هزینه ی تمدید خط خواهند بود.
تا 30 روز قبل از تاریخ انقضا 60% تخفیف برای تمدید خط خریداری شده در نظر گرفته شده است.
هزینه تمدید با توجه به قیمت روز خط خریداری شده محاسبه میشود.

شما می توانید به عنوان بازاریاب با سامانه همکاری کنید. میزان سود دریافتی شما متناسب با پلنی است که در هنگام ثبت نام به عنوان بازاریاب انتخاب می کنید.

شیما سخاوتی بیتا فرهمند نیکان امینی مصطفی امیری
بیتا فرهمند مصطفی امیری
بیتا فرهمند

سلام . من بیتا فرهمند هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود