آموزشی بلاگ

آموزش گام به گام اصول استفاده از پنل اس ام اس

آموزش گام به گام اصول پنل اس ام اس

این روزها که استفاده از پنل اس ام اس به یکی از اصلی ترین روش های تبلیغاتی تبدیل گردیده است، روز به روز کسب و کارهای بیشتری به استفاده از این روش تبلیغاتی مشغول می گردند. همین موضوع باعث می شود تا یک رقابت تبلیغاتی شکل گیرد. به این مفهوم که برای نوشتن متن اس ام اس تبلیغاتی و انتخاب مخاطبان باید دقت بیشتری به خرج داد تا بتوان به نتیجه ی خوبی رسید.
فارغ از نوع کسب و کار، برای رسیدن به سود بیشتر فروش بیشتر نیاز است و برای دستیابی به فروش بیشتر، باید مشتریان بیشتر داشت. شاید این موضوع اصلی ترین دلیل استفاده از سامانه پیامکی باشد. درواقع مشاغل مختلف از پنل اس ام اس به منظور راهکاری برای بازاریابی و جذب مشتریان جدید استفاده می کنند.
طبق آمارها، تبلیغات پیامکی به خودی خود، حدوداً بازخوردی برابر با 98% دارد. به این معنی که حدود 98 درصد مخاطبان اس ام اس های تبلیغاتی خود را می خوانند. حال، بعد از این وظیفه ی جذب مشتری از بین این مخاطبان، به عهده ی مجریان تبلیغات کسب و کارها است. نکته ی قابل توجه این است که کار سختی پیش رو نخواهید داشت، تنها با رعایت چند نکته ساده می توانید بیشترین بازخورد را از ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

پیامک تبلیغاتی باید ساده و قابل فهم باشد

همانطور که گفتیم تأثیرگذاری پیامک تبلیغاتی ارتباط مستقیمی با متن و محتوای آن دارد. بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی مانند بیلبورد و یا تبلیغات تلویزیونی، استفاده از اختصارات و عبارات مفهومی و سنگین در متن پیامک تبلیغاتی می تواند باعث کاهش بازدهی تبلیغات گردد. تنها پل ارتباطی هنگام ارسال پیامک بین کاربر و مخاطب، متن اس ام اس است، پس این متن باید به ساده ترین و گویاترین شکل اهداف تبلیغات را مطرح کند.
یکی از دلایلی که موجب استفاده ی برندهای بزرگ از پیامک به منظور تبلیغات و بازاریابی گردید، زمان بر نبودن خواندن پیامک بود. درواقع صاحبان تجارت ها می توانند با استفاده از پیامک تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان صدای خود را به گوش مخاطبان برسانند. به همین دلیل با استفاده از متن های کوتاه، ساده و قابل فهم مخاطبان را مستقیماً به سمت اهداف تبلیغاتی خود هدایت می کردند.

استمرار و تداوم در تبلیغات

پیامک تبلیغاتی نیز مانند سایر روش های تبلیغاتی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب، نیاز به تداوم و استمرار دارد. درواقع تأثیرگذاری همه ی روش های تبلیغاتی با تکرار و ادامه دار شدن بیشتر می شود و در استفاده از سامانه پیامکی نیز استثنایی وجود ندارد. یکی از مزیت های ارسال پیامک تبلیغاتی، قیمت ارزان و مقرون به صرفه است که برای کاربران شرایط استمرار در تبلیغات را فراهم می کند.

به تبلیغات خود تنوع بدهید

در سامانه پیامکی، می توان محتوای تبلیغاتی را در قالب پیامک متنی و یا پیام صوتی به مخاطبان ارسال نمود. پایه ی تبلیغات با استفاده از پنل اس ام اس، ارسال پیامک متنی است. اما در شرایط مختلف و برای ایجاد تنوع و همچنین ارسال تبلیغات به خطوط گیرنده مسدود می توان از ارسال پیام صوتی نیز استفاده نمود.
ارسال پیام صوتی می تواند علاوه بر شماره های تلفن همراه، به خطوط ثابت شهری نیز صورت گیرد. درواقع پیام صوتی راهکاری برای در اختیار داشتن مخاطبان بیشتر است چرا که مخاطبان گیرنده مسدود( افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را بر روی خطوط خود مسدود کرده اند) و همچنین خطوط ثابت شهری را نیز به لیست مخاطبان اضافه می کند.

هدف گیری دقیق مخاطبان

در سامانه پیامکی امکانات متنوعی برای ارسال پیامک تبلیغاتی در نظر گرفته شده که بخشی از این امکانات در راستای تفکیک مخاطبان به منظور هدف گیری هرچه دقیق تر آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. قطعاً تمامی افراد جامعه در لیست مخاطبان اصلی همه ی مشاغل قرار نمی گیرند. در نتیجه مشاغل می توانند با استفاده از این امکانات که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، به درستی مخاطبانی را مورد هدف قرار دهند که احتمال تبدیل آن ها به مشتری بیشتر از سایرین است.

ارسال پیامک به شهر و استان: کاربران سامانه می توانند مخاطبان شهر و یا استان مورد نظر را انتخاب کنند.
ارسال پیامک به کد پستی: برای انتخاب دقیق تر مخاطبان می توان بر اساس کد پستی ارسال پیامک انجام داد.
ارسال به پیش شماره: امکانی برای تفکیک مخاطبان بر اساس پیش شماره ی خط تلفن آن ها
ارسال به سن و جنسیت: قابلیت تفکیک مخاطبان بر اساس سن و جنسیت آن ها که یکی از کاربردی ترین امکانات سامانه است
ارسال به مشاغل و اصناف: کاربران سامانه پیامکی می توانند با استفاده از این قابلیت مخاطبان خود را بر اساس صنف شغلی انتخاب کنند.

تبلیغات خود را مورد ارزیابی قرار دهید

یکی از راهکارهای سنجش میزان بازدهی پیامک تبلیغاتی، استفاده از مسابقه و نظرسنجی پیامکی است. شما می توانید نظرسنجی های مختلف را در راستای افزایش رضایت مشتریان و ایجاد روابط نزدیک تر با آنها از طریق پیامک برای مخاطبان ارسال کرده و از آن ها بخواهید در این نظرسنجی ها شرکت کنند. همچنین می توانید برای افزایش وفاداری مشتریان اقدام به در نظر گرفتن جوایز و هدایا در قالب برگزاری مسابقه پیامکی کنید تا انگیزه ی مخاطبان را برای برقراری ارتباط با کسب و کار خود افزایش دهید.

سامانه پیامکی بهین پیام،همیشه و هر زمان در کنار شما

سامانه پیامکی بهین پیام با بیش از یک دهه سابقه و 280,000 کاربر فعال، یکی از قدیمی ترین ومعتبرترین شرکت ها در زمینه ی خدمات پیامکی است.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده بهین پیام از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین تیم پشتیبانی آنلاین سامانه همه روزه، حتی روزهای تعطیل از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی سامانه پیامکی بهین پیام هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

5/5 (2 نظر)
با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مهتاب امیدی شیما سخاوتی نیکان امینی مهدی نامور
شیما سخاوتی مهدی نامور
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود