آموزشی بازاریابی بلاگ

نکات ارسال پیامک انبوه برای دریافت بازدهی

امروزه به علت تغییر شکلی که در ساختار های بازاریابی و تبلیغاتی ایجاد شده، با ارائه شیوه های جدیدی در این عرصه همراه بوده که ضمن داشتن بازدهی بیش تر، به صاحبان کسب و کار ها شیوه های آسان تری را ارائه می دهند.
ارسال پیامک انبوه یکی از شیوه هایی است که برای معرفی کسب و کارهای شناخته شده بسیار مورد استقبال می باشد.

امروزه سامانه پیامکی جهت تبلیغات موثر تر در مشاغل زیادی مورد استفاده قرار گرفته است، اما همه این افراد به یک اندازه از این روش بهره نمی برند.
بعضی از شرکت ها به شکل گسترده برای انجام فعالیت های تبلیغاتی خود از سامانه پیامکی استفاده می کنند این در حالی است که یک سری از شرکت ها در کنار روش های تبلیغاتی دیگر برای معرفی کسب و کار خود از سامانه پیامکی به شکل انبوه نیز استفاده می کنند.
به همین علت برای کسب موفقیت بیش تر در این روش تبلیغاتی نکات زیادی وجود دارد که با اعمال آن ها می توانید از موفقیت بیش تری برخوردار باشید.

دلیل استفاده از ارسال پیامک های انبوه

ارسال پیامک انبوه از ظرفیت خصوصی تر و تفکیک شده تری برخوردار است به همین جهت از عوامل موثر بازاریابی با بازدهی بالاتری نسبت به دیگر روش ها می باشد.
در مقایسه با دیگر روش هایی که در تبلیغات ها استفاده می شود در روش ارسال پیامک انبوه ارتباط مستقیم تری صورت گرفته است. بدون شک این، تنها روشی است که در هر لحظه تبلیغات شما را در معرض دید مخاطبان قرار می دهد.
تلفن همراه امروزه از کاربردی ترین تکنولوژی ها در جهان می باشد، که هر کسی با خود همراه دارد پس با بهره گیری از پنل پیامک در راستای تبلیغ خود مطمئن باشید که تبلیغ مورد نظر شما در دسترس عموم مردم قرار می گیرد.

نکاتی که باید به آن توجه کنید

1) ایجاد یک تیم بازاریابی پیامکی قوی

مثل هر روش بازاریابی، در بازاریابی پیامکی هم به تولید محتوا، مورد بررسی قرار دادن رفتار مخاطب و برنامه ریزی احتیاج خواهید داشت. در اینجا تیم یعنی حضور شخص یا اشخاصی از قبل تعیین شده که مدیریت کمپین را برعهده داشته باشند. پس شما برای این کار ملزومید تعدادی از افراد را مشخص کنید برای انتخاب یک استراتژی مناسب، فرستادن پیامک های تبلیغاتی و تهیه گزارشات لحظه ای از روند کاری که هم از نحوه تبلیغات و هم از میزان پیشرفتی که تیم در این مسیر دارد آگاهی پیدا کنید.

2) انتخاب سامانه پیامکی معتبر

این سامانه ای که در ارسال پیامک جهت تبلیغ کسب و کار خود از آن استفاده می کنید، به نوعی شریک پروژه ی تجاری در بخش تبلیغاتی شما محسوب می شود.
بنابراین انتخاب سامانه پیامکی خوب و معتبر در تبلیغات شما از ارزش بالایی برخوردار است. اگر از سامانه اس ام اس خوبی استفاده کنید می تواند شرایطی را برای شما فراهم کند که با اطمینان به آن سامانه و هیچ نگرانی ای از تبلیغات و تاثیر خوب آن در فروش خود بهره مند شوید.

3) انتخاب متن کوتاه و مختصر در پیامک تبلیغاتی

اکثر مخاطبان ترجیح می دهند از خواندن پیامک های طولانی تبلیغاتی خودداری کنند. هر چند از نام آن نیز مشخص است که این پیام ها بهتر است کوتاه و مختصر باشند. پس اگر فکر می کنید با ارسال پیام های بلند در تبلیغات کسب و کار خود موثر تر عمل می کنید، سخت در اشتباهید. هر چند برخی پیام های طولانی که ارسال می شوند به دلیل جذابیت بالایی که در متن دارند بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار می گیرد یا وجود شرایطی که مخاطب از شما انتظار متن طولانی را دارد. برای ارسال پیامک تبلیغاتی خود شرایطی را در نظر بگیرید که عموم مردم میزان توجه کمی دارند، روزانه درگیر مشغولیت های ذهنی هستند و امکان دارد پیام شما را حین حرکت یا انجام فعالیتی ببینند، پس پیامکی ارسال کنید که قابل خواندن باشد.

4) برقراری ارتباطی صمیمی با مخاطب

همه مخاطبان تمایل دارند که شما با آن ها صحبت کنید. در حقیقت به نسبت پیامک های عمومی، ارسال پیامک هایی که با مخاطب قرار دادن فرد همراه می باشد احساس بهتری را در مخاطب شما ایجاد می کند. پس به منظور افزایش جذب مشتری به شما داشتن ارتباطی نزدیک تر با مخاطبان را در طول کمپین پیامکی پیشنهاد می کنیم.

5) عدم فراموش زمانبندی مناسب

ارسال پیامک در قالب پیشنهاد های لحظه آخر با پاسخ های بهتری در مخاطبان همراه خواهد بود. اگر در پیامک خود پیشنهادات تشویقی یا تخفیفی در نظر گرفته اید بهتر است زمانی برای اتمام آن مشخص کنید تا از این طریق میزان بازدهی که تبلیغات تان داشته را بسنجید. پس فرستادن کد تخفیف بدون هیچ زمانی می تواند بی تاثیر باشد چرا که هیچ گاه به میزان بازخوردی که این تبلیغات برای شما خواهد داشت آگاهی پیدا نمی کنید. همچنین استفاده از زمانبندی در پیامک سبب ماندگاری بیش تر در ذهن مخاطب می شود.

6) استفاده از پیشنهادات شگفت انگیز در متن ارسالی

به دلیل استفاده مشاغل زیادی از سامانه اس ام اس، شما برای منحصر به فرد بودن تبلیغات و شغل خود نیاز به تلاش بیش تر دارید. این که مخاطبان خود را بتوانید از همان ابتدا به مشتری تبدیل کنید از اهمیت بالایی برخوردار است.
پس در متن پیامک ارسالی خود از انگیزه بخشی خاصی بهره بگیرید تا عموم مخاطبانی که متن تبلیغاتی شما را می خوانند به برقراری ارتباط فوری با شما بسیار تمایل داشته باشند. با عبارت هایی از قبیل ارسال اس ام اس مسابقه، ارسال اس ام اس نظر سنجی، ارسال لینک در پیامک، ارسال لینک خرید فوری با اعمال تخفیف شانس خود را در این برقراری ارتباط موثر امتحان کنید.

7) لزوم رعایت قوانین و مقررات

در بازاریابی پیامکی قوانین و مقرراتی وجود دار که خاص این روش می باشد، آیا از این روش اطلاعاتی دارید؟ مثلا امکان دارد افراد زیادی ارسال پیامک تبلیغاتی خط خود را مسدود کرده باشند، پس امکان ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از خطوط عادی برای این دسته از افراد امکان پذیر نمی باشد. این حق طبیعی مخاطب است که تمایلی به دریافت پیامک ناخواسته نداشته باشند، سامانه اس ام اس شما را مسدود کنند و به شما اجازه ارسال پیام تبلیغاتی ندهند.

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شیما سخاوتی نگین پارسامهر مصطفی امیری نیکان امینی
نگین پارسامهر

سلام . من نگین پارسامهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین