آموزشی بلاگ

پیامک منطقه ای چطور باعث فروش بیشتر خواهد شد؟

امروزه دیگر همانند گذشته افراد از روش های تبلیغاتی که بسیار پرهزینه هستند مانند آگهی های تبلیغاتی در صدا و سیما، بنرهای تبلیغاتی و … استفاده نمی کنند، زیرا نه تنها هزینه گزافی دارند دارای بازدهی چندانی نیز نمی باشند در نتیجه فقط موجب اتلاف وقت و انرژی خواهند شد. روش تبلیغات پیامکی یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش ها است که در حال حاضر دارای طرفداران بسیاری می باشد. این روش می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن بالاترین بازدهی را داشته باشد. اگر می خواهید با پیامک تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

پیامک تبلیغاتی منطقه ای چیست؟

پیامک تبلیغاتی امروزه توسط اصناف و شرکت های مختلفی در مقیاس گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از سامانه های ارسال پیامک کسب و کارها سریع تر می توانند با حجم بالایی از مخاطبان خود ارتباط برقرار نمایند. از جمله روش هایی که برای این منظور می توان از آن استفاده نمود پیامک منطقه ای است.
هنگام استفاد از سامانه های ارسال پیامک مشاهده خواهید کرد که این سامانه ها دارای قابلیت های فوق العاده ای هستند. به عنوان مثال می توانید برای شماره تمامی کاربرانی که در یک منطقه حضور دارند پیامک ارسال کنید و یا بر اساس تفکیک جنسیت، سن و … ارسال پیامک را انجام دهید.
برای دریافت بهترین بازخورد ممکن از این روش باید ابتدا مشخص نمود که مخاطبان هدف صنف و کسب و کار شما چه گروه خاص و افرادی هستند. به عنوان مثال برای افرادی که دارای فروشگاه های لوزام خانگی و تزئیناتی هستند معمولا مخاطبان هدف بانوان می باشند بنابراین اگر می خواهند از تبلیغات پیامکی خود بهترین بازخورد را دریافت کنند باید به این گروه پیامک های خود را ارسال کنند.
با توجه به مشغله های کاری فراوانی که امروزه افراد دارند ترجیح می دهند برای رفع نیازهای خود نزدیک ترین مراکز و فروشگاه ها را انتخاب نمایند. بنابراین کسب و کارهای کوچک و بزرگ اگر از پیامک منطقه ای استفاده کنند می توانند با این تکنیک فروش خود را چندین برابر نمایند.

چرا استفاده از پیامک تبلیغاتی منطقه ای توصیه می شود؟ 

پیامک انبوه به صورت منطقه ای می تواند برای کسب و کارهای مختلفی مناسب باشد. کاملا طبیعی است که افراد برای خریدهای روزانه خود نزدیک ترین سوپرمارکت ها و مراکز خرید را انتخاب کنند. بنابراین کسب و کارهای کوچک برای ایجاد تحول در شرایط خود باید در جستجو مشتری در محدوده منطقه جغرافیایی باشند که در آن مشغول به فعالیت هستند.
همچنین با پیامک منطقه ای می توان با صرف هزینه ای کمتر مشتریان بیشتری را جذب نمود. برخی از کسب و کارها از پیامک تبلیغاتی در سطح گسترده مثلا در سطح کشور استفاده می کنند که این روش نه تنها بازدهی چندانی نخواهد داشت بلکه دارای هزینه زیادی نیز می باشد. بنابراین کسب و کارها برای آنکه بتوانند در عرض مدت زمان کوتاهی مخاطبان هدف را تحت تاثیر قرار دهند باید از پیامک منطقه ای استفاده کنند و به این ترتیب در هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایند.

استفاده از پیامک تبلیغاتی منطقه ای دارای چه مزایایی است؟

در صورتی که کسب و کارها بتوانند با جمع آوری اطلاعات بیشتری از مخاطبان هدف خود برای تبلیغات اقدام نمایند قطعا بازخورد بهتری دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال اگر اطلاع داشته باشند که اکثر مخاطبانشان در چه منطقه ای سکونت دارند تولید محتوا پیامک را سریع تر می توانند انجام دهند و همچنین می توانند از متن های جذاب تر و منحصر به فردی استفاده کنند که مخاطبان بیشتر تحت تاثیر قرار بگیرند.
علاوه بر این قابلیت ارسال پیامک از طریق کد پستی که در ارسال پیامک منطقه ای وجود دارد موجب شده که خیلی از کسب و کارها به استفاده از این روش روی آورند. در واقع در این روش کافی است که 5 رقم اول کد ملی منطقه خود را در دسترس داشته باشید تا بتوانید به تمامی شماره تماس هایی که در آن محدوده فعال هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. با این تکنیک در عرض مدت زمان کوتاهی یک شرکت یا برند می تواند در یک منطقه خاص به شهرت فوق العاده ای دست یابند و تحولی اساسی در فروش و کسب و کار خود ایجاد کند.

انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

پیامک های منطقه ای تبلیغاتی را می توان به روش های مختلفی برای مخاطبان هدف ارسال نمود که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.
• ارسال پیامک منطقه ای هدفمند
ارسال پیامک منطقه ای هدفمند از بهترین روش های تبلیغات برای کسب و کارها است. در این روش صاحبان کسب و کارها می توانند با دسترسی به بانک مشاغل و اصناف و شماره تلفن های آن ها پیامک انبوه ارسال کنند. در واقع در پیامک منطقه ای هدفمند فرد می تواند با توجه به بانک اطلاعاتی سامانه به صورت تصادفی یا ترتیبی برای شماره های موجود و محدوده مشخص کرده پیامک ارسال نماید. توجه داشته باشید که این بانک اطلاعاتی می تواند در برگیرنده بانک استان های کشور، بانک شماره های ایرانسل یا همراه اول، بانک کد پستی و … باشد.
• پیامک های منطقه ای بر اساس جنسیت و سن
پیامک انبوه منطقه ای را می توان بر اساس سن و جنسیت ارسال نمود. در واقع کسب و کارهایی که از پیامک منطقه ای برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند می توانند ضمن مشخص کردن منطقه و شهر فاکتورهای دیگری مانند سن و جنسیت مخاطبان هدف را نیز تعیین کنند و به این ترتیب بازدهی تبلیغات خود را افزایش دهند. این روش معمولا مناسب افرادی است که ارائه دهنده محصولات و خدمات برای یک رنج سنی یا جنسیت خاص هستند.
پیامک تبلیغاتی منطقه ای به اساس کد پستی
این روش نیز می تواند انتخاب مناسبی برای تبلیغات پیامکی منطقه ای باشد. در روش پیامک منطقه ای فرد باید منطقه و محدوده ای که برای تبلیغات در نظر گرفته است را بر روی نقشه کد پستی موجود در پنل مشخص کند تا تمامی شماره تماس های ایرانس یا همراه اول موجود در آن منطقه برای او نمایش داده شوند و سپس به صورت ترتیبی یا تصادفی برای تعدادی از آن ها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نماید.
• پیامک منطقه ای به صورت ارسال با بی تی اس ایرانسل
این روش تنها محدود به یک شهر یا استان نمی شود و پیامک تبلیغاتی برای تمامی شماره های ایرانسل اعتباری و دائمی در سراسر کشور ارسال می گردد. با این تکنیک افراد می توانند روزانه پیامک را بر اساس دکل ایرانسل فعال در منطقه ی مورد نظر به شماره های ایرانسل مختلف ارسال نمایند.

سخن پایانی
روش پیامک تبلیغاتی منطقه ای به دلیل ویژگی های منحصر به فرد، بازخورد عالی و هزینه کم و مقرون به صرفه امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و می تواند گزینه ای عالی تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک و نوپا باشد. زیرا کمک می کند که شرکت یا برند تازه تاسیس در عرض مدت زمان کوتاهی به یک برند سرشناس در منطقه فعالیت خود تبدیل شود به طوری که افراد محصولات آن را به یکدیگر پیشنهاد دهند. فروشگاه ها، مراکز خرید، شرکت های کوچک که نیازی به تبلیغات گسترده در سطح کشور و یا استان ندارند و تنها می توانند نیازهای منطقه خود را برآورده نمایند اگر از پیامک های تبلیغاتی منطقه ای استفاده نمایند قطعا می توانند به نتایج بهتری دست یابند و تحولی اساسی در کسب و کار خود ایجاد کنند.

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شیما سخاوتی غزال رادمهر مصطفی امیری نیکان امینی
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین