امکانات بهین پیام بلاگ حفظ مشتری

خدمات و پشتیبانی بهین پیام در تعطیلات نوروز

ضمن تبریک سال نو،سامانه پیامکی بهین پیام در تعطیلات نوروز مانند سایر روز های سال به طور 24 ساعته در دسترس می باشد.بنابراین کاربران عزیز در تعطیلات نوروز بدون هیچ محدودیتی مانند سایر روز های سال می توانند از تمامی خدمات سامانه به ویژه ارسال پیامک استفاده نمایند.
همچنین تیم پشتیبانی بهین پیام در تعطیلات نوروز مانند گذشته به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به کاربران عزیز می باشد.
برای ارتباط با پشتیبانی می توانید با شماره 01135102010 (10خط) تماس بگیرید.همچنین پشتیبانی از طریق چت آنلاین برقرار است که می توانید با کلیک بر روی آیکون چت آنلاین در سمت چپ و پایین تمام صفحات سایت و سامانه وارد گفتگو با کارشناسان پشتیبانی شوید.همچنین می توانید سوالات فنی مربوط به سامانه را از طریق ثبت تیکت در منوی پشتیبانی پنل کاربری مطرح نمایید.چت آنلاین و پشتیبانی تیکتی به صورت شبانه روزی پاسخگوی کاربران می باشد.
بهین پیام در تعطیلات نوروز نیز مانند همیشه برای ارائه خدمات پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه همراهتان است و امیدواریم

با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید بهین پیام ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهتاب امیدی بهار شریفی مصطفی امیری محسن حسامی فر
بهار شریفی محسن حسامی فر
بهار شریفی

سلام . من بهار شریفی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین
ثبت نام
ورود